Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w duecie z pilotem mają miejsce na terenie całego kraju. Warto sprawdzać, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest kwota za skok. Jeśli ktoś zdecydowany jest na skok spadochronem, to ma okazję natychmiast doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Główne informacje podane są też na witrynie www.

Skok spadochronem to zdarzenie nie do zestawienia z żadnym innego rodzaju i kiedy tylko klient ma takie marzenie, to musi się decydować. Prędkość przekracza wówczas dwieście kilometrów w ciągu godziny. Można zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki, a także odczuć przypływ adrenaliny w najczystszej formie. Głównie zaś jest to świetna zabawa, jakiej z pewnością przez długi czas nie da się zapominać. Wysokie kwalifikacje instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim instruktor skacze wspólnie z klientem. W tandemie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Klient jest natomiast podczepiony do spadochronu za pomocą specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy metrów, zależnie od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otworzeniem spadochronu i przed tym jak zrealizowany jest skoki w tandemie zielona góra pasażer jest przeszkolony. Skok potrwa od 35 do 55 s. Spadochron główny otwiera się na wysokości tysiąc siedemset m, a potem ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez około pięć do dziesięciu minut. Pasażer ma wówczas szansę do spróbowania osobistego sterowania przelotu spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz