Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Iniekcje geopolimerowe wykonane przez zakład Wecker

Usługi firmy Wecker obejmą iniekcje geotechniczne. Eksperci po skontrolowaniu wszystkiego w obiekcie, wyznaczają, jakie mają zostać wykonane podbicie posadzki, aby wzmacnianie posadzek było zrobione perfekcyjnie. Robione są otwory o małych średnicach, co wzmacnia warstwy gruntu i pozwala go dłużej wyeksploatować. Materiał iniekcyjny wypełni powstałe ubytki, co poprawia zdolność gruntu do przenoszenia obciążeń. Podczas każdej z iniekcji kontrolowane są ruchy konstrukcji, co pozwoli oceniać jakie trzeba wykonać czynności.

Kiedy wykonywane jest podbicie posadzki, należy szybko działać, by polepszyć współczynniki izolacyjne. To umożliwione, bo glinokrzemiany są neutralne dla środowiska oraz odporne na wpływ wody. Jeśli więc w należącym do Ciebie budynku mieszkalnym osiądą fundamenty, możemy radzić sobie z tym. Podwyższanie i stabilizacja nie sprawiają nam najmniejszych problemów. Po podwyższeniu posadzek z danego budynku można będzie już skorzystać po kilku godzinach.

Prace iniekcyjne nie wpłyną znacząco na działanie obiektu, jaki będzie wzmacniany. Materiał do iniekcji jest po zastygnięciu kilkukrotnie lżejszy niż beton, co nie obciąża gruntów. Uzupełnione ubytki przywracają nośność oraz styczność gruntów z fundamentami. Geopolimery wykorzystane do wszystkich zadań są specjalnie opracowanymi, wieloskładnikowymi polimerami, spełniającymi najwyższe wymagania dla środowiska oraz dla bezpieczeństwa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz