Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dodatki, jakie mogą być wykorzystane w food truckach SHINE

Elementy dodatkowe, jakie mogą być użyte w food truckach SHINE w każdej sytuacji dopasowane są do oczekiwań klienta oraz do tego, czego on od danej przyczepy oczekuje. W ramach serii wiodących, jakimi są: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można więc oczekiwać dobrania dodatkowych sprzętów, zastosowania dowolnej kolorystyki oraz zrobienia food trucka w optymalnym pod konkretne zastosowanie rozmiarze. Decydując się na food truck producent SHINE zleceniodawca dostaje to, co wyróżnia wysoka jakość wykonania.

Wśród wyposażenia dodatkowego proponowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne ledowe, skrzynka agregatu na dyszlu, półka ścienna, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap zrobiony ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, chowany stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwne z półką, logo z reklamą, możliwość zastosowania reklamy na dachu oraz zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Natomiast, jeśli klient ma jakieś innego rodzaju życzenia, to też może się zdecydować na przedłożenie tego, na czym mu zależy. Wykonawcy SHINE spełniają takie oczekiwania. Nowością w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Tego typu praktyczne punkty sprzedażowe przystosowane są głównie do podawania napojów. Sprawdzą się na imprezach w plenerze.

Ciekawy design, niewielkie wymiary, wysoka jakość wykonania a także opcja ustawienia roweru każdego dnia w innym miejscu to największe walory tego rozwiązania. Szczególnie że wystarczy przedstawić swoją wizję i pracownicy z firmy udzielą podpowiedzi, jakie rozwiązania są rekomendowane. Indywidualne podejście pozwoli utworzyć spójny wizerunek pod względem biznesowym i można pozytywnie się kojarzyć. Food trucki w amerykańskim stylu wyglądają nad wyraz okazale. Można wtedy swój interes rozwinąć perfekcyjnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz