Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Witaminy dla dzieci jako suplement – właściwości

Suplement diety Świnka Peppa przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. Składniki w nim zawarte wykazują działanie wspierające odporność najmłodszych, ich kości i zęby, a także właściwy metabolizm i syntezę witaminy D.

Preparat dostępny jest w wersji sześćdziesięciu musujących pastylek o smaku pomarańczowym, a także syropu 250 ml o smaku owoców tropikalnych. Sposób dawkowania witamin należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Można też postępować zgodnie z instrukcją zawartą na ulotce. Środek ten powinien być przechowywane w suchym i zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Z jego przyjmowania muszą zrezygnować osoby uczulone lub nadwrażliwe ja jakikolwiek składnik suplementu. Witaminy Świnka Peppa nie mogą odgrywać roli zamiennika zdrowej, zbilansowanej diety. Wykazują jedynie działanie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz