Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wiadomości w temacie złej podróży

Wiadomości w temacie bad tripu wskazane są na portalu w nad wyraz korzystny sposób oraz wyczerpują one tematykę w całości. Z tego względu kiedy ktoś chciałby się świetnie zorientować, to ma pewność, że to może uzyskać. Bad trip to oznaczenie na przerażające albo ciężkie doznania po spożywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Zwykle odczucia te powstają po psychodelikach. Mogą wówczas pojawić się: urojenia albo napady o podłożu lękowym różnego stopnia.

Najczęściej bad trip pojawia się u użytkowników, którzy nie mają wiele doświadczeń związanych z konkretną substancją. Kiedy mają zaś osobiście w sobie napięcia o charakterze emocjonalnym związane z problemami codzienności, to istnieje o wiele większe prawdopodobieństwo, iż dokładnie u nich powstanie bad trip. Ponadto zjawisko to może być rezultatem nieodpowiedniego set and setting, a więc niewłaściwego nastawienia o podłożu psychologicznym, niesprzyjających okoliczności lub złego przeżycia pod wpływem psychodelików. Set w takim przypadku znaczy kondycję psychiczną, samopoczucie, rozmyślania oraz plany, a setting to komplet czynników, jakie dostarczane są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one powstawać zarówno od ludzi, jak i od miejsc. W związku z tym, nie warto brać narkotyków, kiedy nie czujemy się dobrze w określonym miejscu. Jeśli ktokolwiek zmaga się z jakimkolwiek, nawet najmniejszym niepokojem, to także musi przemyśleć, czy nie przyjmować substancji w innym czasie. Nie opłaca się albowiem ulec presji grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz