Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PROFIXIT: rzetelna naprawa notebooków

PROFIXIT to firma oferująca rzetelną naprawę laptopów. Nie aż tak ważne, czy zgłaszający robi użytek z laptopa do zabawy, do nauki, bądź do pracy. Może spodziewać się tego, że sprzęt zostanie zreperowany w krótkim czasie oraz adekwatnie z jego oczekiwaniami. Dlatego tak wiele osób kieruje się stricte tu, ponieważ wiedzą, że zostaną obsłużone prędko oraz że po usterce nie będzie śladu. Naprawy obejmują laptopy od różnych producentów, na równi w wersji starej, ale też gdy chodzi o wersje nowe. Firma prosperuje na terenie Zielonej Góry, aczkolwiek możliwa jest również szansa wysyłki na terenie całej Polski.

Za każdym razem cennik napraw wraz z diagnostyką są darmowe, co sporo osób ceni wyjątkowo, bo nie muszą się o takie kwestie obawiać. Właściciele laptoptów mogą spodziewać się napraw sprzętu od firm na przykład do jakich zaliczają się: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, bądź Toshiba. Najczęściej serwis komputerowy  odwołuje się do: wymiany matrycy, wymiany dysku z przenoszeniem danych, wymiany wentylatora, wymiany gniazda zasilania, zmiany klapy matrycy, zmiany obudowy, zmiany baterii, zmiany portu HDMI, zmiany klawiatury, wymiany bądź uzupełniania pamięci RAM, wymiany układu skalującego HDMI, zmiany ramki, zmiany kamery, wymiany procesora, wymiany past termoprzewodzących oraz termopadów, napraw powiązanych z elektroniką, napraw po zalaniu, bądź wymiany płyty głównej. W dodatku, będąc zdecydowanym na korzystanie ze świadczeń firmy PROFIXIT można liczyć na instalację systemu razem z przeniesieniem znaczących informacji z innego laptopa a także na wyczyszczenie notebooka.

Każdorazowo zakres usług jest omówiony w sposób spersonalizowany. Klienci serwisu mogą też oczekiwać na porady techniczne, odnoszące się do tego, w jaki sposób skorzystać ze sprzętu w przyszłości, by nie dochodziło do jego kolejnego zepsucia. Specjaliści od informatyki zajmują się nie tylko naprawianiem usterek mechanicznych, ale też zrobią przegląd notebooków od znanych producentów.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz