Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Podstawowe wiadomości w temacie szałwii białej

Działanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii zostało opisane pod adresem goldenteacher.pl. Głównie kadzidła z takiej rośliny wykorzystuje się do oczyszczania mieszkania. Rekomendowane jest to między innymi podczas przeprowadzania się. Należy zamknąć wszystkie drzwi i okna, jak i zapalić preferowaną świeczkę. Liście białej szałwii powinny zostać umieszczone w ceramicznym, zrobionym ze szkła lub w zrobionym z gliny naczyniu, wykazującym odporność na ogień. Po podpalaniu pęku liści białej szałwii należy płomień ugasić oraz zostawić zadymione liście.

Później można zająć się okadzeniem drzwi wejściowych oraz innych pokoi. Po przeprowadzeniu rytuału trzeba pozostawić szałwię białą w centrum domu aż do momentu pełnego wypalania się rośliny. Finalnie natomiast dom należy przewietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie użyta, należy w całości dom jak najdokładniej posprzątać. Trzeba rytuał zrobić w każdym pokoju, ruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z użyciem rośliny można także oczyszczać siebie.

W tym celu trzeba rozpocząć od głowy, a zakończyć na stopach. Jest to polecane dla osób, które będą przemęczone albo poczują się przytłoczone trudnościami. biała szałwia wykazuje też wiele innych cech i można z niej na przykład zrobić mającą właściwości oczyszczające herbatkę. Wystarczy zalewać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowodzą, iż jedna herbata dziennie obniży poziom cukru we krwi, poprawia przepływ krwi a także korzystnie wpływa na pracę gruczołów potowych. Oddychanie naparami z białej szałwii bardzo dobrze oddziałuje na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz