Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak szybko odmienić wygląd samochodu za pomocą nowych felg

Dla niejednej osoby samochodowe felgi to coś takiego jak buty, w których się chodzi, to właśnie one sporo mogą zaświadczyć o danym właścicielu. Oczywiście większość kierowców zupełnie się tym nie przejmuje, pozostając przy tym, co dostali w seryjnym wyposażeniu. Ale jeżeli pojawi się konieczność zakupu kolejnego kompletu, przykładowo z powodu używania letnich i zimowych kół, to należy trochę się przy takim wyborze zastanowić. Na rynku jest bowiem tak dużo odmian felg, że bez specjalnego nakładu da się zrobić, żeby samochód będzie zupełnie inaczej wyglądał.

Po pierwsze trzeba sobie ustalić budżet, jaki będzie przeznaczony na nowy zakup. Najmniej kosztują felgi stalowe, ale w ich przypadku możliwości stylistyczne są niewielkie, chyba że ktoś zdecyduje się na montaż kołpaków. Dużo więcej w tym względzie oferują felgi JR Wheels aluminiowe, jakie można dostać w naprawdę dużej liczbie kształtów. Lecz również i kolorów, ponieważ w ofercie wielu producentów znajdują się nie tylko same felgi concaver w srebrnym kolorze, lecz również i w wielu innych barwach.

Można też znaleźć firmy, które personalizują oferowane felgi według życzeń klientów, malując je na dowolny kolor. W przypadku takiego rozwiązania liczyć się trzeba z dodatkowymi kosztami, lecz tym sposobem można idealnie zgrać kolorystykę nadwozia oraz kół. Przy wyborze felg dużą rolę odgrywa ma ich kształt. Ten warto dobrać do typu pojazdu, bowiem nie każdy będzie do każdego auta pasował. A jeśli już się takie superlekkie felgi SL02 zakupi i założy, to z wymianą mogą być spore problemy.

Wielu posiadaczy aut decyduje się też na montowanie felg z większą średnicą czy szerokością. Trzeba przy tym uważać na dwie istotne rzeczy. Przede wszystkim przy większych średnicach zastosować się powinno niskoprofilowe opony, które zapewnią identyczne właściwości jazdy jak fabryczne. Poza tym koła po założeniu nie powinny nic wystawać poza obrys nadkoli, bo wtedy będzie to niezgodne z przepisami i można się narazić na mandat przy spotkaniu z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz