Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Blokowanie portów dla CS na AC68u

Rate this topic

Recommended Posts

Guest Andrewan

Witajcie 

Panie i Panowie w jaki sposób sprawnie w firewall Asusa ac68u zablokować porty dla CS-a. 

Potrzebuję wsparcia aby czegoś nie spierdzielić mały tutek mile widziany.

Pozdrawiam

Edited by Andrewan

house

zablokować porty dla CS-a.

której wersji ? a z ciekawości zapytam - w jakim celu ? :)

Pozdrawiam

[email protected]

Guest Andrewan

Której wersji... to jest trudne pytanie ale dziś to sprawdzę.

Celem jest walka z nałogiem musze ustalić reguły zabawy bo młody człowiek całkiem zatraci się przy kompie.

house

Sprawdź AiProtection>Kontrola Rodzicielska. W zakładce strumieniowanie i rozrywka jest to co może Cię zainteresować. Poza tym możesz tam też ustawić harmonogram w jakich godzinach dany komp ma mieć dostęp do internetu.

U mnie działa nadzwyczaj odbrze ;-)

Pozdrawiam

[email protected]

house

Celem jest walka z nałogiem musze ustalić reguły zabawy bo młody człowiek całkiem zatraci się przy kompie

Popieram, moja żona mówi to samo z tym, że ja już nie jestem taki młody :)

tak czy inaczej, wg tego info : http://goo.gl/7yAH5P, ustaw reguły filtrujące ruch w firewallu tak jak na poniższym screenie :

openit_1434352455__2015-06-15_091237.png

źródłowym IP ma być adres komputera/laptopa "młodego człowieka" i to powinno obciąć mu komunikację na portach używanych przez grę. Ramy czasowe w jakich działa filtr to już Twoja decyzja i ich rozpiętość godzinowa zależna jest od surowości jako rodzica :)

Sprawdź AiProtection>Kontrola Rodzicielska. W zakładce strumieniowanie i rozrywka jest to co może Cię zainteresować. Poza tym możesz tam też ustawić harmonogram w jakich godzinach dany komp ma mieć dostęp do internetu.

:good: albo właśnie tak, z tym ,że obetnie to nie tylko CS-a a wszystkie gry online, ale zaletą tego rozwiązania jest bardziej elastyczne zarządzanie czasem (harmonogramem).

openit_1434353000__2015-06-15_092151.pngopenit_1434353004__2015-06-15_092257.png

Pozdrawiam

[email protected]

house

Oczywiście blokować w ten sposób można telefon, tablet-a, konsole... a nie tylko komputery. Poza tym popatrz też w inne zakładki, na pewno znajdziesz tam więcej interesujących rzeczy, na które być może młody człowiek jest jeszcze za młody ;-)

Pozdrawiam

[email protected]

Guest Andrewan

Dzięki bardzo :-) teraz jestem najlepszym tatusiem na świecie.

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• Openitbot
      By Openitbot
      Jak wiadomo - większość kompilacji Tomato pozwala z poziomu GUI podpiąć port WAN routera do sieci lokalnej w sytuacji, gdy WAN-em jest interfejs radiowy bądź modem 3G.
      Wygody tej nie oferuje chińskojęzyczny DualWAN, choć samo przyporządkowanie portów sieciowych jest jak najbardziej możliwe.
      W sytuacji, gdy mamy konfigurację z dwoma modemami 3G niejako "blokowane" są też fizyczne porty WAN i LAN1.
      Aby je wykorzystać jako dodatkowe porty LAN wystarczy wrzucić w konsolę dostępną w interfejsie webowym Tomato (Tools => System) następujący wpis:
      nvram set vlan1ports="0 1 2 3 4 8*" nvram set vlan2ports="8" nvram set vlan3ports="8" nvram commit rebooti go wykonać.
      Powyższe rozwiązanie sprawdzone zostało dla Asusa RT-N16 z kompilacją 13.03.0040 .
    • Guest house
      By  Guest house
      Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?
      Czy da się ograniczyć dostęp do internetu - do stron konkretnym użytkownikom którzy mogą pracować na różnych komputerach w sieci? Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...
    • Guest house
      By  Guest house
      Witam, od zakupu routera nie mogę skonfigurować poprawnie przekierowania portów. Na forach anglojęzycznych czytałem, że to jakiś problem od razu z firewallem. Próbowałem wielu rzeczy już nawet całkiem zresetowałem ustawienia routera myśląc, że coś zepsułem po drodze. Ale po kilku godzinach ponownej konfiguracji dalej to samo. Żadne przekierowania portów nie działają.
      Centrum sieciowe -> przekierowanie portów -> Utwórz
      tam rozumiem jak to wypełnić, daję zapisz i nic nie działa.
      RT2600ac,  SRM 1.2.3-8017 Update 3 
      będę wdzięczny za sugestię co mogę robić źle lub  co w opcjach pozaznaczać.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.