Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Aplikacje asus

Rate this topic

Recommended Posts

Guest mbalsam

Witam router asus rt68u ,w cześniejszej wersji firmware  do synchronizacji z chmurą była tylko opcjia synchronizacji asus webstorage ale obecnie na (firmware 3.0.0.4.376_3626)  otrzymaliśmy dodatkową usługę synchronizacji z dropboxem  :)  czy w nowych będą opcje synchronizacji ? jak w obrazku poniżej a najbardziej mi zależy na ftp  .Lub gdzie można znaleśc dodatkowe aplikacje dla routera 

post-265-0-31775800-1420736896_thumb.png

house

Więcej aplikacji ponadto co "fabryka dała" nie znajdziesz (pomijając paczki optware/entware). W samym AiCloud 2.0 - Smart Sync jest już obsługa FTP i to w kilku kierunkach :

openit_1420739448__2015-01-08_184939.png

Pozdrawiam

[email protected]

Guest mbalsam

W tym firmware nie  ma obsługi ftp  jest tylko http i https.

house

Czyli zmieni się to po publikacji europejskiej (lub worldwide) wersji FW 378.3762 która jest słynną AsusWRT 2.0. Wtedy będzie na pewno. Możesz testowo wgrać tę "Japan only" i sprawdzić. W AC87U mam tę funkcję.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest mbalsam

Jednak nie ma tej opcji jak pisałem choć wgrałem firmware co polecałeś ,ale jest dużo wiecej opcji dodatkowych może kiedyś zrobią takie usługi .

house

Musisz poczekać na finalne wydanie worldwide. Jeśli nie będzie tej opcji to będzie to pierwsza różnica w FW 2.0 pomiędzy tymi modelami. Asus twierdził że AsusWRT 2.0 trafi w niezmienionej formie na poprzednie modele :/

Pozdrawiam

[email protected]

Guest mbalsam

Musisz poczekać na finalne wydanie worldwide. Jeśli nie będzie tej opcji to będzie to pierwsza różnica w FW 2.0 pomiędzy tymi modelami. Asus twierdził że AsusWRT 2.0 trafi w niezmienionej formie na poprzednie modele :/

Jak tylko wyjdzie napisze czy dodano usługi lub czy pozostawiono bez zmian . ;-)

house

Więc jest to różnica pomiędzy modelami AC68 i AC87. Trudno powiedzieć czy pojawi się w przyszłych aktualizacjach.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest mbalsam

Zauważyłem także iz w modelu ac66u nie ma nie tylko ftp ale także możliwości synchronizacji z dropboxem ,przecież także to był kiedyś model flagowy a teraz tak okrajają firmware .

house

ac66u

to był kiedyś model flagowy

ale już nie jest, przynajmniej od 2 lat :)

a teraz tak okrajają firmware

abyś kupił nowy :)

Pozdrawiam

[email protected]

Guest muzykcb

Witam. A czy można zsynchronizować z skydrive lub google drive ?

house

Nie można, jedynie dropbox, asuscloud, ftp i smb.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest muzykcb

Z dropboxem są jakies problemy i obecnie już nie można. Dzięki za informacje odnoście google drive

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.