Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Edimax 3G-6200n + modem E3272 (Cyfrowy polsat)

Recommended Posts

Guest Mafyn

Witam,

nie wiem czy dobrze trafiłem, ale mam problem, w sumie to bardziej z modemem z CF niż z routerem. Chciałem pograć ze znajomymi onilne, lecz logując się do programu tworzącego wirtualną sieć lan wyskakuje błąd NAT. Z tego co sie dowiedziałem jest to jakiś problem z przekierowaniem portów. W routerze porty odblokowałem, lecz nic to nie dało. Dodatkowo próbowałem bezpośrednio podłączyć modem do kompa - problem ten sam. Napisałem maila do Cyfrowego Polsatu, lecz bez odzewu. Wie ktoś może, czy da sie to w ogóle jakoś odblokować? W załączniku screen błędu.

Pozdrawiam

post-235-0-54687800-1406982220_thumb.jpg

house

Podwójny nat jest problemem. NAT masz na routerze i na modemie USB z polsatu.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest Mafyn

Właśnie zdążyłem do tego dojść już. Jest może jakaś, możliwość, żeby te porty odblokować, lub żeby zrobił to dostawca internetu?

house

Niestety nie :)

Pozdrawiam

[email protected]

Guest Mafyn

No to wałek. Dziwne jest to, że dawniej bez problemu grałem, dopiero po zmianie modemu na LTE ten problem sie pojawił. No ale skoro inaczej sie nie da.. Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

house

dopiero po zmianie modemu na LTE ten problem sie pojawił

i właśnie to jest przyczyną :) temat zamykam jako rozwiązany.

Pozdrawiam

[email protected]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.