Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Asus 4G-AC68U przekierowanie portów na podłączonego NAS

Rate this topic

Recommended Posts

Guest SzCz

Cześć wszystkim!
Próbuję ustawić w tym routerze przekierowanie portów na podłączonego NASa i za nic w świecie to mi się nie udaje. Mam wykupiony publiczny, a nawet stałe IP, próbowałem z wył/wył firewallem i AiProtection, dodawałem urządzenie do DMZ....... i nic!!!!
Na żadnym z portów nie działało ftp i www.
Natomiast podłączony przez usb dysk i cała reszta usług uruchomionych na Asusie (w tym ftp) bez problemów dostępna jest od strony WANu.
O dziwo z NASem mogę się połączyć przez AiCloud (usługa dostępu do zasobów routera przez przeglądarkę).

Czy ktoś miał podobny problem?
Pozdrawiam, Tomasz.

Guest SzCz

Udało się przekierować porty. Okazuje się że, wystąpił konflikt serwera FTP wbudowanego w Asusa i serwera zewnętrznego NAS. Oba serwery FTP kłóciły się o port 21 (o czym router informował mnie wielokrotnie).
Teraz jest już dobrze, a ten ruter uznaję za najlepszy m moim prywatnym rankingu. Dziś rano na speedtest.net pokazało mi 100/30 Mbit/s przez LTE w t-mobile.

Pozdrawiam, Tomasz.

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś odpowiedź". 

Pozdrawiam

[email protected]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.