Jump to content
Sign in to follow this  
Guest house

Merlin OpenVPN Server i redirect internet traffic

Rate this topic

Recommended Posts

Guest jacekb1

Jako, ze zostalem niemal zmuszony do zmiany tomato na merlina to mam maly problem z konfiguracja OpenVPN na merlinie.

Konfiguracja standardowa na merlinie > export ustawien > import w kliencie + zaznaczam Redirect Internet Traffic i... klient nawiazuje polaczenie ale nie mam dostepu do internetu.

Przekopalem ustawienia zaawansowane ale nic nie znalazlem, PPTP dziala bez zajakniec ale nie chce z niego korzystac z oczywistych wzgledow.

Jakies pomysly ?

house
2 godziny temu, jacekb1 napisał:

Konfiguracja standardowa na merlinie > export ustawien > import w kliencie + zaznaczam Redirect Internet Traffic i... klient nawiazuje polaczenie ale nie mam dostepu do internetu.

sprawdziłem przed chwilą na swoim routerze i działa bez problemu na takich ustawieniach :

2016-10-20_112708.png

mam w pracy sieć z filtrowaniem treści i dostaję się bez problemu do zablokowanych witryn poprzez IP w domu. 

2 godziny temu, jacekb1 napisał:

Jako, ze zostalem niemal zmuszony do zmiany tomato na merlina

jak to zmuszony ? organizacyjnie czy funkcjonalnie ?

Pozdrawiam

[email protected]

Guest jacekb1

Chyba jaka polmrocznosc mialem albo cuś... mialem przed oczami i nie widzialem "Direct clients to redirect internet traffic" - dzieki @house za otworzenie oczu.

Co do zmiany to dluga 10 dniowa historia walki z ISP oraz kaprysnym Tomato.

Temat do zamkniecia.

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Pozdrawiam

[email protected]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.