Jump to content
Sign in to follow this  

NETGEAR ReadyShare Vault - Pierwszy backup.


Openitbot

(Uwaga przed przystąpieniem do konfiguracji programu najlepiej jest podłączyć dysk, pendrive itp. do jednego z portów usb routera).

1. Podbieramy  i instalujemy oprogramowanie ReadyShare Vault z tego linku: http://updates1.netgear.com/readysharevault/ReadySHAREVault-install.exe
2. Następnie instalujemy aplikację, która po zainstalowaniu uruchomi się automatycznie i naszym oczom ukaże się główne okno programu.
3. Ponieważ jest to pierwsze uruchomienie na zakładce "Backup" widzimy trójkąt z wykrzyknikiem informujący że kopia zapasowa nie został jeszcze utworzona, jednocześnie widzimy czy program wykrył podłączony dysk.
4. Mamy teraz do wyboru albo skorzystanie z Smart Selections (Pozwoli to utworzyć kopię zapasową danych, które mogą mieć większe znaczenie dla użytkowników systemu Windows: e-mail programu Outlook i kontakty Windows Live Desktop, Moje dokumenty, pliki finansowe, zdjęcia, filmy, zakładki, pliki pakietu Office, muzykę, książki i PDF.), lub samodzielnie dodać całe dyski lub poszczególne pliki.
5. Otworzy się okno, w którym można będzie wybrać dysk / folder kopii zapasowej, podobnie jak ma to miejsce w eksploratorze windows.
6. Po dokonaniu wyboru klikamy "Back", aby powrócić do poprzedniej strony po wybraniu żądanego folderu/dysku.
7. Dla zwiększenia bezpieczeństwa , tworzonej kopii zapasowej możemy również wybrać opcje ochrony hasłem (opcjonalnie). Następnie klikamy na "Save and Start backup", aby kontynuować.
8. Gdy ekran zostanie przekierowany do zakładki "Dashboard", klikamy na "Backup Now", aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej.
9. Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej, na zakładce 'Backup" ukaże się zielony napis "Backup Protection: 100%" - W ten prosty sposób wykonałeś swoją pierwszą kopie zapasową! Już łatwiej się nie da.

Edited by

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more information, please see ours Guidelines and Privacy Policy.