Jump to content

Linksys RE6700

Linksys RE6700
house
Album created by
house
 • 7
 • 0

Linksys RE6700 pozwala na osiągnięcie prędkości do 867 Mbps i jest wstecznie kompatybilny z technologią bezprzewodową N, więc starsze urządzenia też mogą z nim współpracować. Korzysta z dwóch zakresów częstotliwości – 2,4 oraz 5 GHz – więc zapewnia wysoką szybkość nawet gdy podłączonych jest wiele urządzeń. Doskonale sprawdza się przy streamowaniu wideo, grach online czy pobieraniu dużych plików. Technologia Beamforming pozwala na dokładne „celowanie" sygnału w stronę urządzeń.

Technologia Enter SpotFinder pozwala na znalezienie najlepszego miejsca na umieszczenie urządzenia. Dzięki temu będziesz widział odległość między AC1200 a Twoim routerem. Proces instalacji jest bardzo prosty i bezproblemowy, a urządzeni jest kompatybilne z większością routerów.
Dodatkowo urządzenie posiada złącze 3,5 mm, co pozwala na podłączenie głośników i bezprzewodowe streamowanie muzyki prosto ze smartfona lub tabletu. Zostało wyposażone też w port Gigabit Ethernet, co docenią wszyscy posiadacze konsol do gier czy telewizorów smart TV.


Event in this album

 • Gallery Statistics

  5,485
  Images
  2
  Comments
  279
  Albums

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.