Jump to content
Mariusz Maliszewski

RT-N65U Media server

Rate this topic

Recommended Posts

Mariusz Maliszewski

Koledzy zaktualizowało mi Media server do wersji 1.0.0.45 i od tego czasu przestał działać nie widzi plików na dysku tylko pokazuje czyste foldery pisałem do centrum pomocy Asusa ale nie otrzymałem odpowiedzi na forum dużo użytkowników ma problem z media server 1.0.0.45 mam wgrany firmware 3.0.0.4.376_3754-g5ef7c1f ten najnowszy i wszystko było dobrze do momentu aktualizacji media server ,czy można wgrać poprzednią wersję media serwer bo za każdym razem pobiera z serwera właśnie tą wersję 1.0.0.45?

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

Jeśli przywrócisz ustawienia fabryczne tej wersji FW pakiet będzie w poprzedniej wersji ale ponownie się zaktualizuje. Może to kwestia istniejącej już bazy. Zresetuj router ale dysk podłącz dopiero po aktualizacji minidlna.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mariusz Maliszewski

Robiłem tak ale żeby zainstalować pakiet Media server router musi być online czyli pobiera  ten pakiet z zewnątrz ,próbowałem pobrać offline ale  woła że nie może połączyć się z serwerem dopiero jak podłączyłem kabel do routera to pobrał ale tą wersję 1.00.45 i dalej nie działa nie widzę plików w telewizorze , czy można taki pakiet w wersji przed aktualizacją  wgrać ręcznie zęby było ok ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

A nie lepiej wyłączyć ten wbudowany w fw i zainstalować sobie wersję z entware? Zacząłbym od sprawdzenia jedynego alternatywnego fw na ten model :

You do not have the required permissions to view the link content.
 To mniej więcej odpowiedź na produkcję rmerlina na ten model asusa. Jeśli poświęcisz chwilę na zmianę fw i dokonfigurowanie entware, problem rozwiążesz sam - pakiet jest w wersji 1.1.4-2. Być może sama alternatywa ma to załatwione "out-of-box" .

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.