Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• kamil2234
      Przez kamil2234
      Czy ktoś z kolegów ma może pakiet ipkg lcd4linux w wersji  współracują z ramką  samsung SPF-72H dla routera RT-AC68U (architektura armv7)?  
      Ewentualnie prośba o naprawadzenie jak można skompilować sobie samemu pakiet  ipkg dla routera AC68U z lcd4linux bez wkomilowywania go w całe firmware.
      Obecnie używam optware i chciałbym aby tak pozostało.
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Zobacz plik ASUS RT-AC68U Firmware
      ASUS RT-AC68U Firmware
      Dodający OpenITbot Dodano 14.02.2014 Kategoria ASUS  
    • Chris_Kr
      Przez Chris_Kr
      Witam wszystkich jako nowy na Forum.
      Mam router RT-AC68U z Merlinem na pokładzie, do którego w charakterze dysku sieciowego mam podłączony HDD USB 3.0 i od czasu do czasu przy pomocy Total Commandera na ten HDD przerzucałem sobie pliki z peceta.
      Dzisiaj nagle odkryłem, że Total Commander stracił możliwość połączenia się po FTP z routerem. Rozpoczyna nawiązywanie połączenia, w okienku wyświetla się username oraz adres IP routera, a potem komunikat "Nawiązanie połączenia się nie powiodło".
      Z innymi serwerami FTP łączę się bez problemu, do routera loguję się przez http oraz putty, natomiast połączenie przez TC się nie udaje.
      Problem zauważyłem po raz pierwszy mając jeszcze zainstalowanego Merlina 384.4_2, aktualizacja do najnowszej wersji 384.5_0 nic nie poprawiła. Wersje 380.x działały bez problemu, przy aktualizacji do wersji 384.x nie zmieniałem żadnych ustawień.
      Czy macie jakieś pomysły, co może być przyczyną?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.