Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• mollu
      By mollu
      Dzień dobry, potrzebuje zablokować konkretne strony www na ruterze - w jaki sposób to zrobić?
      Czy da się ograniczyć dostęp do internetu - do stron konkretnym użytkownikom którzy mogą pracować na różnych komputerach w sieci? Np użytkownik "dziecko" może używać laptopa i komputera i ma ograniczony dostęp. Na tych samych komputerach użytkownik "dorosły" ma nieograniczony dostęp ...
    • sickmofo
      By sickmofo
      Witam, od zakupu routera nie mogę skonfigurować poprawnie przekierowania portów. Na forach anglojęzycznych czytałem, że to jakiś problem od razu z firewallem. Próbowałem wielu rzeczy już nawet całkiem zresetowałem ustawienia routera myśląc, że coś zepsułem po drodze. Ale po kilku godzinach ponownej konfiguracji dalej to samo. Żadne przekierowania portów nie działają.
      Centrum sieciowe -> przekierowanie portów -> Utwórz
      tam rozumiem jak to wypełnić, daję zapisz i nic nie działa.
      RT2600ac,  SRM 1.2.3-8017 Update 3 
      będę wdzięczny za sugestię co mogę robić źle lub  co w opcjach pozaznaczać.
    • SzCz
      By SzCz
      Cześć wszystkim!
      Próbuję ustawić w tym routerze przekierowanie portów na podłączonego NASa i za nic w świecie to mi się nie udaje. Mam wykupiony publiczny, a nawet stałe IP, próbowałem z wył/wył firewallem i AiProtection, dodawałem urządzenie do DMZ....... i nic!!!!
      Na żadnym z portów nie działało ftp i www.
      Natomiast podłączony przez usb dysk i cała reszta usług uruchomionych na Asusie (w tym ftp) bez problemów dostępna jest od strony WANu.
      O dziwo z NASem mogę się połączyć przez AiCloud (usługa dostępu do zasobów routera przez przeglądarkę).
      Czy ktoś miał podobny problem?
      Pozdrawiam, Tomasz.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.