Skocz do zawartości
eclip

Broadcom BCM4352 i Intel WiDi

Rekomendowane odpowiedzi

eclip

Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.
- "... Oferowany sprzęt jest sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie...."

Warto ?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eclip

BCM94352HMB vs BCM4352

Czy są identyczne ? 

Zależy mi na Widi a na stronie intela jest 

• Broadcom BCM4352*

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekb1

Zależy mi na Widi a na stronie intela jest  Broadcom BCM4352*

Nie liczylbym na odpalenie WiDi na BCM, przerabialem temat.

Mnie sie nie udalo ale powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sierek

Na jakim systemie? U mnie na systemowym rozwiązaniu w Win 8.1 Pro udostępnianie ekranu hula bez szczególnych zabiegów.

Wysłane z OPO przez Tapatalk

Edytowane przez Sierek
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekb1

Na 8.1 i intelu 6235 powiedzmy ze dzialao, ale lipa straszna... lagi, lagi i jeszcze raz lagi.

Na BCM nie udalo mi sie polaczyc ale nie walczylem z tym jakos szczegolnie bo rozczrowalo mnie polaczenie na 6235.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sierek

Może to jest kwestia odbiornika? Miałem poprzednio starego Intela, teraz kartę Dell'a. W każdym przypadku nie miałem lagów. Odbiornikiem jest Netgear PTV3000.

Wysłane z OPO przez Tapatalk

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• house
      Przez house
      Dość ciekawa informacja  
      źródło :  Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.
      //update : Qualcomm i Broadcom nie doszli do porozumienia. Qualcomm odrzucił ofertę przejęcia przez Broadcoma :

Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.
    • house
      Przez house
      Minęło ponad 4 lata od ostatniej modernizacji mojego mini komputerka HTPC, postanowiłem więc nieco unowocześnić posiadaną platformę przesiadając się z Sandy Bridge na Haswell'a. Poprzedni komputer działał na Intel Core I3 więc dopasowując nowe graty postanowiłem pozostać na tym samym CPU w odświeżonej formie - w gry nie gram, Pentium G wydawało mi się za słabe... Poprzedni zestaw służył mi przede wszystkim jako platforma do testowania serwerów NAS, oglądania filmów i przeglądania "internetów" na TV. Tak prezentował się ten mini PC w obudowie Chieftec :
      Głównym założeniem było zachowanie cichego działania - bardzo często korzystam z PC w nocy, a użytkując na co dzień laptopa irytuje mnie wicher i szum wentylatorów. Rozmiar obudowy nie był dla mnie już tak ważny, zależało mi na lepszej wydajności i ciszy. Kolejnym warunkiem były dodatkowe porty PCI Express x4/x1 na karty Intel PRO/1000 PT Dual Port i Asus PCE-AC88. Ze względu na to, że nie "współpracuję" i nie jestem "dotowany" przez nikogo , koszta komponentów musiały pozostać na akceptowalnym poziomie  Nie jestem również fanboy'em i nie kręcą mnie marki sprzętu. Szczytem "wieśniactwa" w nowej maszynie jest paskudne, przezroczyste okno w panelu bocznym obudowy . Niestety obudowa dobrana była ze względu na wymiary (max szerokość 198mm) i była tania, więc jest jak jest...  Specyfikacja nowej maszyny to :
      Procesor Intel Core Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. , 3.7GHz chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 ( Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. ) płyta główna MSI Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. pamięć GoodRam DDR3 PLAY 2x 4096 MB PC1600 BLACK CL9 - ( Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. ) karta graficzna Zotac GeForce GT630 ( Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. ) dysk SSD : PLEXTOR PX-512M8PeG PCI-E 4.0 NVME
      zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W ( Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. ) obudowa Corsair Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. wentylacja obudowy 2x SilentiumPC Zephyr 120mm ( Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. )
      Jeżeli ktoś z Was jest bardziej zainteresowany wyglądem maszyny, więcej zdjęć znajdzie w poniższej galerii :
      Oczywiście podczas montażu nie obyło się bez problemów. Wentylator CPU wybrany jako "korzystny cenowo" (89PLN) wszedł praktycznie na styk pomiędzy radiator na sekcji zasilania a moduły RAM. Po zamontowaniu zostało praktycznie po 1 mm wolnej przestrzeni tutaj :

i tutaj :

i przybyło siwych włosów na głowie  Kolejnym problemem okazała się wtyczka portu USB 3.0 przedniego panelu obudowy, której nie da się podłączyć do płyty MSI, ze względu na konstrukcję wewnętrzną "budy". Taki mały szczegół, który pominąłem wybierając części  Zasilacz Thermaltake jest rozwiązaniem modułowym, więc podłączyłem jedynie te kable, które były mi potrzebne (cały jeden do SSD). Jego dużym atutem jest cicha praca. Wewnątrz obudowy wsadziłem 2 tanie wentylatory SilentiumPC Zephyr 120mm - jeden wtłaczający chłodne powietrze z przodu, drugi na wysokości CPU z tyłu odprowadzający nadmiar temperatury z wewnątrz. Kultura pracy takiego rozwiązania stoi na wysokim poziomie - CPU w codziennym użytkowaniu jest chłodny (ok 30 st) a wentylatory ciche (ok 780 rpm procesor i 600 rpm "śmigła" obudowy) :

Aplikacje dostarczane wraz z płytą główną MSI to typowe wodotryski dla gimbazy - mnóstwo świecidełek, wykresów, przełączników i innej maści badziewia. Pomimo aktualizacji dla Windows 10 w komplecie z nimi dostajemy ładne błędy BSOD przy próbie aktualizacji sterowników poprzez LiveUpdate  SnailDriver "do the job"  Windows 10 Insider Preview instalowałem bezpośrednio z "pendraka" USB tworzonego z pliku esd (esd do iso, iso do usb), system oczywiście można przenieść na inną maszynę - w procesie aktywacji wybierając z którego komputera docelowo się korzysta na co dzień. Maszyna dzięki funkcji FastBoot od włączenia zasilania do wyświetlenia openitforum w chrome potrzebuje mniej niż 15 sekund. Jest szybciej zachowując przy tym ciszę w pokoju więc udało mi się wydać swoje PLNy w miarę sensownie. Tym bardziej, że mam w końcu miejsce na dodatkowe karty - w poprzednim PC musiałem używać GPU w CPU, zwalniając port PCE-E. Może kogoś z Was ten temat zainteresuje  
    • neon
      Przez neon
      hej, 
      Proces : Intel Managment Service and Security macie na enable i automatyczne w services.msc ? Jakie Wasze zdanie o procesach Intel. Niedawno mój znajomy przekonał mnie na ustawienia na automatyczne, że niby bardzo pomocne jest w zarządzaniu sprzętem i wpływa na lepsze działanie. Obecnie jednak sam nie wiem   czy rzeczywiście tak jest.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności