Skocz do zawartości
brattanek

DDNS dostęp do routera z zewnątrz

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

brattanek

Witam,

Uzyskałem zewnętrzny adres IP, podpiąłem domenę do noip.com i działa ona na sieci lokalnej ale jak chce się podłączyć z pracy to strona się nie ładuje. Czy wymagana jest jeszcze jakaś dodatkowa konfiguracja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Zdefiniuj "strona". Interfejs routera czy jakas witryna w LAN.

napisałem przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brattanek

np. panel routera czy download manager

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekb1

Wlaczone ?

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.

Edytowane przez jacekb1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brattanek

A nie wiem. Sprawdzę jak wrócę do domu. Kolejną kwestia, chce postawić mały serwer domowy i ustawić do niego dostęp z zewnątrz tez użyć do tego przekierowania portow na dany adres IP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Kolejną kwestia, chce postawić mały serwer domowy i ustawić do niego dostęp z zewnątrz tez użyć do tego przekierowania portow na dany adres IP?

tak, w innym przypadku nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• piotreek
      Przez piotreek
      Może ktoś na to spojrzeć? 
      Jest sens cokolwiek jeszcze z tym robić, czy oddać ten szmelc do sklepu?

• Tedy50
      Przez Tedy50
      Proszę wszystkich o pomoc.
      Posiadam w/w router ale chcę go zmienić na coś nowszego i na dłużej.Posiadam łącze TV kablowej  200/20,ale już podłączono u mnie światłowód UPC i mam wybór opcji TV z internetem 500 MB za fajną cenę.
      Dodam że chciałbym aby to działało u mnie sprawnie na: 1xPC,2 laptopy,2 smartfony i TV.
      ps.
      Myślę o wyborze routera Synology  RT2600ac zachwalanego przez house, plus karty sieciowej Asus USB RT-AC68U
      Dziękuję już teraz za cenne uwagi i pomysły.

• Paczek111
      Przez Paczek111
      Witam,

Jestem nowy na forum, ale biorąc doświadczenia z innych for internetowych nie zakładam nowego tematu tylko odświeżam 

Potrzebuje rady z zakupem routera wifi. Wybudowałem właśnie dom około 160 m2 użytkowych i taką powierzchnię chciałbym pokryć zasięgiem WiFi. Mam doprowadzone łącze światłowodowe 200-250 mb/sek.

Myślałem o routerach:

Asus RT-AC5300
      Netgear AD7200 Nighthawk X10 - przeraża mnie cena 
      Asus AC88U

Nadmienię iż lubie grać online na konsoli, dlatego prędkość i stabilność ma znaczenie 

Do każdego pomieszczenia mam doprowadzony kabel RJ-45 z intenetem.

Dlatego myślałem aby: kupić switcha (prosiłbym radę jaki kupić na 16 wyjść) do którego będzie podłączony światłowód (od dostawcy usługi dostałem urządzenie które zamienia kabel swiatłowodowy na RJ-45). Później switch rozdzieli sygnał do odpowiednich pomieszczeń. W gabinecie (gdzie będzie stacjonarka, drukarka, konsole itp), chciałbym umieścić router WiFi. Gabinet jest w centralnej częsci domu.

Dom wybudowany z silikatów stropy wylewane z betonu zbrojonego (piszę ponieważ wiem że to ma wpływ na zakłocenia sieci).

Bardzo bym prosił o radę  

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.