Jump to content
Janusz Siebiatyński

DS415Play Download Station nie uruchamia pobierania

Rate this topic

Recommended Posts

Janusz Siebiatyński

Po aktualizacji na DS415Play Download Station nie uruchamia pobierania, cały czas czas mam status "Oczekiwanie". Robiłem restart, wyłączałem, reinstalowałem pakiet , reinstalowałem system bez usuwania volumenu. Niestety nic nie pomaga. Zainstalowałem Transmision który pobiera bez problemu, inne urządzenia w sieci pobierają bez problemu (wszystkie rodzaje plików  torrenty i http. Mam zamiar postawić dziś system na czystym dysku od początku, jesli to nie pomoże to downgrade systemu do 5.1.

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem proszę o sugestie które zaoszczędziły by mi kupę nerwów i  czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jacekb1

Na DS213j oraz DS713+ problem nie wystepuje. Aktualizacja bezproblemowa i nie zauwazylem braku jakiejkolwiek funkcjonalnosci.

 • Like it 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

Może problem leży gdzieś poza DSM, sprawdziłem u siebie na wersji 5.2 i nie mam problemu z pobieraniem z BT lub http pomimo braku przekierowania portu.

openit_1431618791__2015-05-14_171751.pngopenit_1431618786__2015-05-14_171533.png

Jeżeli inne komputery pobierają poprawnie to problem może dotyczyć jedynie DS415play, nie pozostaje wtedy nic innego jak : 

You do not have the required permissions to view the link content.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Janusz Siebiatyński

Hmmm, dlaczego admini mają zawsze racje ? House faktycznie byłem bardzo krótkowzroczny, nie dopuszczałem do siebie myśli , że coś poza DS może być problemem. Okazal się  nim router Draytek Vigor 2710 vc. Coś mu nie pozwalalo przpuścić ruchu do download station, upgrade routera do najnowszej wersji rozwiiązało mój problem. Myślę że kiedyś dawno temu jeszcze za czasów gdy miałem DS 211j zrobiłem konfigurację automatyczna routera i zapomniałem o tym, ds 415 play działal do wczoraj bez problemu a po aktualizacji 5.2 już mu sie coś nie podobało. Dzieki bardzo za naprowadzenie, czasem najtrudniej jest wpaść na najprostszy pomysł.

Pzdr.

 • Like it 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

Hmmm, dlaczego admini mają zawsze racje ?

nie zawsze :) najważniejsze, że znalazłeś rozwiązanie :good:  


Temat zamykam jako rozwiązany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • neon
   By neon
   Witam, 
   czy Synology QuickConnect jest bezpieczne ? czy używacie tego rozwiązania do łączenia się z Waszymi routerami ? 
    
   Pozdrawiam 
  • neon
   By neon
   Witam, 
    
   moglibyście podać modem LTE co sprawdzi się z RT2600ac ??? wiem, że jest lista kompatybilności, ale co warto pod Synology kupić ? 
    
   Pozdrawiam 
  • nowy57
   By nowy57
   jak wyglada sprawa z dyskami M2 SSD jako cache ? wiem ze system sam tworzy wielkosc "pliku wymiany" i tu pytanie , jakiej wielkosci zalecany jest SSD ? no i jakiej szukac wydajnosci tego dysku ? czy zwykle 500MB/s wystarczy i czy jednak te najbardziej wydajne sa jak najbardziej pożądabe 3000MB/s ? przy łączy 1Gb.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.