Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• lackypl
      By lackypl
      Witam wszystkich.
      Mam takie pytanie zauważyłem,że w logach mam :
      Jan  8 20:45:31 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:46:02 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:46:31 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:47:02 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:47:31 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:48:02 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:48:31 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:49:02 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync Jan  8 20:49:31 rc_service: watchdog 263:notify_rc start_cfgsync i tak co 30 s.
      Merlina aktualizowałem wczoraj ,aktualna wersja Wersja firmware:384.8_2, po aktualizacji naturalnie reset i wszystko na nowo z palucha ustawione, ale to nie pomogło.
      Wszystko działa dobrze, nie widzę żadnych problemów.
      Czy jest na to jakieś rozwiązanie ?
      dzięki za pomoc
    • MondryTv
      By MondryTv
      Podpiąłem pod USB dysk 6TB Seagate Backup Plus do routera Asus DSL AC68u, wszystko (AiCloud, FTP, Samby, mapowanie dysku w Windzie, DLNA na TV i inne gady, sorki nie znam się) działało do czasu kiedy nie użyłem opcji sprawdzenia dysku
      i wyskoczyły błędy na dysku. No to oczywiście format dysku (przez router) i dysk się wykrzaczył. Cały dzień grzebania ponowny format (NTFS, GPT) podpinam i znowu błędy. Odszukałem tablicę kompatybilnych
      dysków z routerem i wychodzi, że obsługuje dyski do 4TB, (przy czym jest dopisek "read only" lub "write only" tzn że samego NTFS nie obsługuje czy co?). Obecnie robię test partycji dysku programem zewnętrznym po podpięciu do lapka, który już 
      leci parę godzin. Zanim znowu coś spier... mam pytania:
      1. Czy podzielić dysk na mniejsze partycje ?
      2. Czy wyświetlane przez router błędy dysku mogą wynikać z braku obsługi, czy faktycznie mam uwalony dysk?

Pozdrawiam serdecznie, jeżeli coś przedstawiam niefachowo to sorki.
      Artur

• muzykcb
      By muzykcb
      Cześć.
      Dajcie znać czy tylko u mnie od dobrego tygodnia zarówno na najnowszym sofcie Merlina jak i najnowszym od ASUS-a nie działa narzędzie Download Master
      posiadam: RT-AC68U ale sądzę że w innych może być podobnie.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.