Skocz do zawartości
brattanek

DDNS a adres IP

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

brattanek

Próbuje ustawić DDNS na noip.com lecz przy konfiguracji mam taki komunikat:

Router sieci bezprzewodowej aktualnie wykorzystuje prywatny adres IP WAN (192.168.x.x, 10,x,x,x, lub 172.16.x.x). Router ten może znajdować się w środowisku wielu NAT, a w tym środowisku usługa DDNS nie może działać.

Adres IP routera zaczyna się od 10.xx.xx.xx i taki jest ustawiony w noip.com wraz z domena jakasnazwa.ddns.net

RT-AC68U soft merlin

Jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

pomiędzy ddns a wan Asusa jest kolejny router Twojego ISP więc jesteś za podwójnym NAT'em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brattanek

pomiędzy ddns a wan Asusa jest kolejny router Twojego ISP więc jesteś za podwójnym NAT'em.

Czyli nic z tego?  :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Na WAN masz adres prywatny klasy A więc jeśli nie masz możliwości przekierowania portów na tym urządzeniu to nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
      Witam  Moglby ktos zapodac  screene jak to zrobic  bo umnie niechce dzialac  Mam domene w ovh. mrort.at  i za cholere nie moge skonfigurowac mojego DDNS  tak aby domena kierowala wlasnie na niego. 
    • Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
       Jak włączyć certifikat ssl dla mojej stronny http://xxxx.i234.me/wordpress  w Synology ?

• Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
        Łączę się z wordpress  poprzez swoją domenę DDNS w postaci adresu      http://xxxxx.i234.me/wordpress     jest mozliwos przypisania sup domeny zeby muj adres wygladal np:  www.firmenbuch.com

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności