Jump to content
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • djmarco
   By djmarco
   A tak propo zmiany regionu. Na jakim regionie anteny emitują największą moc?

   Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka


  • ghoul
   By ghoul
   Witam

   Internet przekazywany jest z mieszkania do budynku firmowego (do 100m) za pomocą kierunkowych anten. Wszystko w tym punkcie działa jak należy.
   W budynku firmowym kabel od anteny jest wkręcony w urządzenie TP-LINK TL-WN722N i urządzenie do komputera. Tutaj też wszystko działa i internet działa jak należy. 

   Problem jest tego typu, że dzięki temu internet ma tylko jeden z komputerów.

   Chciałbym urządzenie, prawdopodobnie chodzi o AP z opcją klienta do którego będę mógł wkręcić odbiorczą antenę. Potem do tego podłączyć do 2-3 komputerów za pomocą RJ45 aby je wpiąć w sieć. Jeśli byłby taki AP który oprócz odbioru mógłby też w pomieszczeniu firmowym rozsiewać WIFI to byłoby super.

   Jeśli są jakieś inne sugestie dotyczące rozwiązania to chętnie poczytam.

   Z góry dziękuje za pomoc.
  • Vesst
   By Vesst
   Witam wszystkich .
   Szukam pomocy odnośnie informacji doboru anten do routera R7500. Nie mogłem nigdzie znaleźć informacji technicznych o fabrycznie instalowanych. Moje pranie to czy to są anteny pracujące w dwóch zakresach 2,4 i 5 GHZ ? Dlaczego gniazda i anteny mają konkretne numery według których należy je podłączyć ? Mam możliwość zakupu anten od Asus AC87 ale nie jestem w 100% pewny czy będą odpowiednie.
   Z góry dziękuję za wszelką pomoc

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.