Skocz do zawartości
Wojtek Golubski

RT-N18U problem po uruchomieniu Aicloud jakw wejść w administracje routerem

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek Golubski

Witam serdecznie. Pytanko, mam własnie to cacko i troszke sie pogubilem. Po  wgraniu aiclouda nie moge wejsc do konfiguracji routera. wchodzac na standardowy adres 192.168.1.1 łaczy mnie z claoudem. Pewnie rowiazanie jest banalnie proste, ale nie mam pomysłu. A nie chce wracać do ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

pomieszałeś ustawienia jeśli domyślnie otwiera Ci się AiCloud - asuswrt działa na porcie 80 a AiCloud na 8082 lub 443.  na https webgui routera działa ? jeśli odblokowałeś telnet lub ssh to wklep w konsolę :

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.
i wejdź po restarcie na 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.
jeśli nie masz dostępu do konsoli to restart ustawień do fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek Golubski

Dziekuje, przynajmniej nie muszę marnować czasu na szukanie rozwiazania. 

Nie ma co czasu marnować zabieram się za ustawienia fabryczne i zabawa od nowa

pozdrawiam

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• cesio
      Przez cesio
      witam
      chciałbym się dowiedzieć dlaczego tylko ja mam dostęp do aicloud. Utworzyłem jeszcze dwa inne konta jak widać na zdjęciu i nie mogę się zalogować na nie o co chodzi ????

• cesio
      Przez cesio
      witam
      mam włączoną usługę aiclodu 2.0 i ftp serwer do dysku który jest podłączony do mojego routera. I chcąc się zalogować na aicloud poprzez przeglądarkę mam ustawiony ddns i loguje się normalnie loginem i hasłem jakie mam ustawione do wejścia do routera. Natomiast żeby wejść na ftp już nie mogę się zalogować danymi admina bo nie wchodzi tak samo wejść na dysk poprzez otoczenie sieciowe w windows 10 też nie wejdzie. Logi administracyjny wejdzie tylko poprzez przeglądarkę a ftp już nie działa muszę utworzyć kolejno konto wtedy wchodzi.

Wersja aicloud przez przeglądarkę działa przez konto którym się loguje do routera ale już z poziomu windows 10 nie i ftp też nie działa dla tego loginu muszę zrobić inne i wtedy się loguje.

• kodijak
      Przez kodijak
      Mam pewien problem z AiCloudem w tym routerze. AiCloud przez WWW przyjmuje mi hasło do urządzenia SAMBA o długości tylko 16 znaków a ja mam dłuższe. Problem jest tylko w tej kontrolce co na screenie bo w apce AiCloud na Androida wszystko jest w porządku.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.