Jump to content
Wojtek Golubski

RT-N18U problem po uruchomieniu Aicloud jakw wejść w administracje routerem

Rate this topic

Recommended Posts

Wojtek Golubski

Witam serdecznie. Pytanko, mam własnie to cacko i troszke sie pogubilem. Po  wgraniu aiclouda nie moge wejsc do konfiguracji routera. wchodzac na standardowy adres 192.168.1.1 łaczy mnie z claoudem. Pewnie rowiazanie jest banalnie proste, ale nie mam pomysłu. A nie chce wracać do ustawień fabrycznych

house

pomieszałeś ustawienia jeśli domyślnie otwiera Ci się AiCloud - asuswrt działa na porcie 80 a AiCloud na 8082 lub 443.  na https webgui routera działa ? jeśli odblokowałeś telnet lub ssh to wklep w konsolę :

i wejdź po restarcie na 

You do not have the required permissions to display the content of the code field.
jeśli nie masz dostępu do konsoli to restart ustawień do fabrycznych.

Wojtek Golubski

Dziekuje, przynajmniej nie muszę marnować czasu na szukanie rozwiazania. 

Nie ma co czasu marnować zabieram się za ustawienia fabryczne i zabawa od nowa

pozdrawiam

• Like it 1

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• cesio
      By cesio
      witam
      chciałbym się dowiedzieć dlaczego tylko ja mam dostęp do aicloud. Utworzyłem jeszcze dwa inne konta jak widać na zdjęciu i nie mogę się zalogować na nie o co chodzi ????

• cesio
      By cesio
      witam
      mam włączoną usługę aiclodu 2.0 i ftp serwer do dysku który jest podłączony do mojego routera. I chcąc się zalogować na aicloud poprzez przeglądarkę mam ustawiony ddns i loguje się normalnie loginem i hasłem jakie mam ustawione do wejścia do routera. Natomiast żeby wejść na ftp już nie mogę się zalogować danymi admina bo nie wchodzi tak samo wejść na dysk poprzez otoczenie sieciowe w windows 10 też nie wejdzie. Logi administracyjny wejdzie tylko poprzez przeglądarkę a ftp już nie działa muszę utworzyć kolejno konto wtedy wchodzi.

Wersja aicloud przez przeglądarkę działa przez konto którym się loguje do routera ale już z poziomu windows 10 nie i ftp też nie działa dla tego loginu muszę zrobić inne i wtedy się loguje.

• kodijak
      By kodijak
      Mam pewien problem z AiCloudem w tym routerze. AiCloud przez WWW przyjmuje mi hasło do urządzenia SAMBA o długości tylko 16 znaków a ja mam dłuższe. Problem jest tylko w tej kontrolce co na screenie bo w apce AiCloud na Androida wszystko jest w porządku.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.