Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Tom.O
      Przez Tom.O
      Chciałem się dowiedzieć jakie różnice są pomiędzy routerami Asus RT AC68U a RT AC1900.
      AC1900 jest nawet w niższej cenie, a wydaje się, że to nowsza wersja AC68U. (549zł vs. 639zł)
      Czy warto kupować teraz w tej cenie czy lepiej zaczekać na coś ciekawszego ? (mam teraz model 1200G+)
      Korzystam z Macbooka z MIMO3x3 i mam w domu Synology DS218+.
      https://www.mediaexpert.pl/routery-xdsl/router-asus-rt-ac68u,id-334739
      https://www.mediaexpert.pl/routery-xdsl/router-asus-rt-ac1900,id-1119209

• Asterion
      Przez Asterion
      Zastanawiam się nad dokupieniem nowego routera, by z Netgeara R7500 zrobić dodatkowy punkt dostępowy by lepiej pokryć siecią mieszkanie siecią w paśmie 5 GHz. Niestety ze względu na warunki nie mogę umieścić routera centralnie.

Dobrze żeby router posiadał:
      - 2 portu USB z czego chociaż jeden w wersji 3.0
      - możliwość tworzenia sieci gościnnych w pasmach 2.4 i 5
      - tworzenie harmonogramów czasowych dostępu do internetu dla poszczególnych urządzeń
      - kontrola rodzicielska wraz z historią odwiedzanych stron
      - VPN najlepiej z możliwością wyboru które urządzenia mają z niego korzystać
      - możliwość konfigurowania i podglądu zdarzeń poprzez aplikację mobilną Androidzie
      Z urządzeń obecnych teraz rynku chyba optymalny byłby Synology RT2600AC.
      Czy w segmencie dla zastosowań domowych jest przewidywany jakiś router z portami 10 GbE na WAN i LAN w tym roku?
    • pobutek
      Przez pobutek
      Witam, jak aktualnie wygląda wsparcie do Linksys WRT1900ACS.  Po wgraniu merlina mój  asus  rt-ac87u na drugi dzień padł 
      Czy polecacie tego linksysa czy może lepiej kupić inny model ?

Pozdawiam

Ps.przepraszam jak zrobiłem bałagan w temacie. ale nie widzę info o tym routerze.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.