Skocz do zawartości
mbalsam

Download Master pliki

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

mbalsam    5
mbalsam

Witam ponownie mam pytanie odnośnie pobierania z mojego shella plików z ftp ,niektóre np.film blu-rey posiadają  bardzo dużo plików pod głównym folderem aby go dodawać do programu download master jest to bardzo męczące , z tyli plikami należy każdy plik recznie dodawać czy istnieje inna metoda ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1389
house

masz na koncie konsolę ? przepakuj to w zip,rar lub iso.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mbalsam    5
mbalsam

Mam wejscie do konsoli  o tym także myślałem ,problem w tym że na dysku  shell jest nie zbyt duż miejsca choć mam 2tb jak zaczne przerabiać na iso to braknie miejsca ,obecnie szukam lepszego rozwiązania jak znajde dam znac a zależy mi na tym .

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1389
house

Najlepszym rozwiązaniem byłoby generowanie listy plików do pobrania i import w DownloadMaster. Ale chyba nie obsługuje takiej funkcji, linki trzeba podawać pojedynczo dla każdego pliku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mbalsam    5
mbalsam

Nie daje mi to spokoju obecnie zainstalowałem vnc serwer na vps  i za pomoca menadżera plików konwertuje na 7 zip i mam spakowany cały film w jednym pliku lecz jak sciągne go za pomoca routera musze go rozpakować choć to jest szybsze niz dodawanie każdego pliku oddzielnie ,obecnie jestem na etapie szukania menadzęra aby stworzył mi na debianie plik iso tedy obejdzie sie bez rozpakowania plików ,.(urządzenie do filmów czyta pliki iso )

Może odbiegam od tematu lecz szukam pomocy jak na debianie zainstalować np.ultra iso lub cos podobnego ? obecnie generowanie listy plików nie powiodło się .Lub w jaki sposób synchronizować pliki z ftp do urządzenia ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1389
house

@mbalsam

mkisofs -o nazwaplikuISO.iso /ścieżka/do/katalogu/źródłowego/z/ktorego/pliki/maja/być/w/obrazie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mbalsam    5
mbalsam
apt-get install mkisofs
Czytanie list pakietów... Gotowe
Budowanie drzewa zależności
Odczyt informacji o stanie... Gotowe
Pakiet mkisofs nie ma dostępnej wersji, ale odnosi się do niego inny pakiet.
Zazwyczaj oznacza to, że pakietu brakuje, został zastąpiony przez inny
pakiet lub nie jest dostępny przy pomocy obecnie ustawionych źródeł.
Jednak następujące pakiety go zastępują:
  genisoimage

Wiec nie ma mkisofs a jak zapodałem genisomage to pisze cze plik jest większy niż 4gb  wiec --allow-limited-size was not specified. There is no way do represent this file size. Aborting. Jak dalej ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1389
house

jak jest większy niż 4GB to użyj switcha -udf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta