Jump to content
Sign in to follow this  
dididrogba

Zwiększenie zasięgu sieci poprzez drugi router

Rate this topic

Recommended Posts

dididrogba

Witam

Posiadam Asus RT-N66U i chciałbym teraz zakupić Tp-Link TD-W8970 aby zwiększyć zasięg sieci poprzez podłączenie go kablem Ethernet.

Czy dobrze będzie współpracował z moim asusem i czy wart kupna jest ten Tp-Link TD-W8970.

Pozdrawiam

house

Po co Ci router ADSL jako expander ?

Sorry, only registered users can display images :(
 lepszym rozwiązaniem będzie o połowę tańszy Edimax BR-6428nC. Jeśli chcesz podłączyć go kablem sieciowym gdzieś w domu/mieszkaniu to ustaw go jako Access Point. Ewentualnie Asus RP-AC52 (obsługuje obydwa pasma). 

dididrogba

W sumie racja po co tyle wydawać jak wystarczy Edimax

. Zawsze parę groszy w kieszeni.

Zapytam jeszcze może coś byś polecił dla znajomego do neostrady adsl czy ten TPLINK może być.

Interesuje mnie nie za drogi sprzęt.

house

Może być, w ADSL ważną rzeczą jest sama "jakość" linii. Jeśli operator zapewnia dobre, stabilne połączenie to i taki TP-Link da sobie radę. Osobiście jestem jednak zwolennikiem osobnego modemu i zwykłego routera. 

dididrogba

np. możesz podać przykład, zależy mi by finansowo było niedrogo, ewentualnie jakiś w miarę dobry router i przystępny cenowo.

Edited by dididrogba

house

np

Sorry, only registered users can display links :(
 lub 
Sorry, only registered users can display links :(
Asus RT-AC51U lub po prostu :  http://openitforum.pl/topic/671-ekonomiczne-routery-netgear-d500-i-d1500-z-adsl/

dididrogba

Edimax BR-6428nC zakupiłem.

Co do propozycji przedstawionych powyżej, to chyba raczej zostanę przy TPLinku, wydaję mi się lepszym rozwiązaniem ze względu na brak miejsca. Cena też jeszcze przystępna.

house

Więc temat zamykam jako rozwiązany

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• marmod
      By marmod
      Witam

Czas nadszedł wymienić stary router TP-LINK 1043v1 na coś nowego, który obsłuży połączenie internetowe1Gb/1Gb, VPN, VALN, ochronę dla dzieci  oraz NAS Synology 214 play (który będzie obsługiwany w 100% ). Koszt do 1000 zł może trochę więcej
    • Marcin Goc
      By Marcin Goc
      Witam serdecznie,

Chcę zakupić drugi router do domu dwu piętrowego. Obecnie router jest na piętrze, a na dole nie ma zasięgu. Jako, że jestem zielony chciałem sie poradzic jakie drugie urzadzenie kupic, żeby podłaczyć go do routera u góry, jakie informacje jeszcze musze podać?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.