Skocz do zawartości
Roman Dom

Download master jak pobierać?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Roman Dom

Witam

Jest jakaś opcja żeby pobierać na dysk podłączony do asusa pliki .rar. z catshare. bo za nic nie mogę sobie poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Z tego co widzę to Download Master obsługuje linki premium z catshare - google twierdzi, że działa. Nie używam ani jednego ani drugiego, więc nie wiem czy problem dotyczy konta bezpłatnego czy premium, ale dodanie linku powinno dodać link do kolejki. Poprawnie skonfigurowałeś Download Master ? Zawsze można użyć pluginu do pyload (instalując go z optware/

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
) lub : 
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roman Dom

Konfiguracji tam nie ma za dużo, są dane do torentów emula i coś tam jeszcze ale pliki z http catshare nie ma nic do ustawienia. Mam premium i nie działa pobiera tak jakby jakieś 30 kilobajty. I kończy za każdym razem, nieważne jaki link dam do pobrania. Google twierdzi że można i dlatego pytam, aktualnie ma zainstalowanego Merlina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Tak, tylko tych wpisów w google całe 2 dotyczące catshare :) i asuswrt. Nie ma znaczenia czy OFW czy Merlin - źródła są jednakowe. Jeśli nie rozgryziesz tematu to pozostaje to co linkowalem wcześniej.

Napisałem z Tapatalk

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Maciek90
      Przez Maciek90
      Mam problem z tym routerem a mianowicie z aplikacją download master. Po podpięciu dysku pod usb klikam "zainstaluj" w zakładce aplikacja usb. Wszystko przebiega pomyślnie, aplikacja się instaluje i na końcu wyświetla komunikat "uruchom download master". Po kliknięciu odsyła mnie ponownie do strony logowania, co jak wczytałem w instrukcji jest rzeczą normalną. Niestety tutaj pojawia się problem, ponieważ nie mogę się zalogować bo wyskakuje komunikat o błędnym haśle lub nazwie użytkownika. Dane logowania wpisuję oczywiście dobre, bo powinny być takie same jak do całego panelu routera. Dodam jeszcze, że robiłem reset do fabrycznych i sprawdzałem inne nośniki i sytuacja się powtarza. Ktoś coś na to poradzi?
    • Roman Dom
      Przez Roman Dom
      Czy komuś jeszcze nie działa Download Master na 380.65_4

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.