Jump to content
emer

IE na nowym silniku Spartan

Rate this topic

Recommended Posts

emer

Używam Windows Preview build 9926, włączyłem silnik renderujący ze Spartana (następca IE) w IE 11

Oto porównanie w tych samych warunkach speedtest (mam net 300Mb/sek) na dwóch przegladarkach. Robiłem test wielokrotnie. Generalnie zawsze "wygrywa" nowy IE z potężną przewagą w download ...

IE 11 z nowym ze Spartana:

http://www.speedtest.net/my-result/4126539673

Chrome 40.0.2214.111 :

http://www.speedtest.net/my-result/4126544946

• Like it 1

house

418.84Mb/s i 160Mb/s? nieźle - niech twój ISP się zdecyduje :) MS zapewne powie "this is by design"

Project Spartan w kompilacji 10009 Windowsa 10

You do not have the required permissions to view the link content.

Jakkolwiek by to nie wyglądało, nie mam zamiaru zmieniać swoich przyzwyczajeń :/

• Like it 1

emer

net jak wyżej, ale teraz przez pare ścian żelbet.

Spartan, build 10049 :

chrome 42.0.2311.68 beta-m (64-bit) :

wielokrotnie sprawdzam, róznie wychodzi, ale ZAWSZE spartan o wiele szybszy w downloadzie, a upload porównywalny ...

Karta WiFi jak w podpisie  AzureWave AW-CE123H na Broadcom BCM4352 - jest the best, szybsza i stabilniejsza niż intelowska AC

Edited by emer

house

@emer ładna rura :) co do spartana : 

- może to zasługa wbudowanego flash player'a. Jakkolwiek chrome nie byłby wolny, nic nie zastąpi jego synchronizacji pomiędzy komputerami i dodatków.      

• Like it 1

emer

ja tez nie mam zamiaru zmieniać chrome na spartana ...  :rolleyes2:

oprócz synchronizacji, wymieniłbym gosthery, adblock ...  ;-)

• Like it 2

house

u mnie na stałe gości uBlock zamiast adblocka, zdecydowanie wydajniejsze rozwiązanie. dodatkowo niezbędniki w postaci pushbullet, download Manager, lastpass, transmission easy client, yet another flags. Podstawowa przeglądarka to Chrome Canary, robiłem podejścia do opery,ie,spartan i kilkukrotnie firefox i nie mogę znaleźć żadnej innej.

• Like it 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• neon
      By neon
      Hej Panowie,
      Muszę podać plan sieci w nowym lokum i chciałem się zapytać jak warto zrobić? Chodzi o to, że mam w głównym pomieszczeniu położone Gniazdo RJ45 i w korytarzu również. Chciałem jeszcze po pokojach takie same gniazda pociągnąć, bo chciałem wszystko na kablu mieć. Według projektu mam mieć jeden światłowód, dwie skrętki komputerowe i dwa koncentryki. Wszystko mogę rozbudować. Wszystkim w domyśle ma zarządzać mój Router p-nie Synology RC2600. 
      jakbyście mi coś doradził, żeby to zrobić dobrze bo zupełnie nie mam do tego głowy obecnie to byłbym wdzięczny. nie chciałbym, żeby mi jakąś lipę wcisnęli. Dodatkowo w g.pomieszczeniu mam mieć gniazdo rtv+ 2 SAT-GFS 520.
      Nad drzwiami wejściowymi w skrzynce podobno będzie światłowód i rozumiem, że tam modem od operatora.  Moim zdaniem gniazdo z korytarza przeniosę do jakiegoś pokoju. 
      Moje pytanie są takie: 
       czy w tej skrzynce przy światłowodzie coś mam jeszcze wstawić ?   ile warto gniazd RJ45 wstawić przy sobie np. tv, xbox, synology itp.? bo jedno gniazdo to na pewno za mało.   czy może warto jedynie switche powstawiać i tyle ?  Czy jeden kabel jedno gniazdo RJ45 czy można i jest ok. dwa gniazda RJ45 na jednym kablu ?  
    • Jufo
      By Jufo
      Wszystkie nowe wersje oryginalnego firmware powyżej 30043784585, gdy np. sprawdzam sobie hosty w dhcp, powodują restart serwera www routera i nie mogę dojść dlaczego tka się dzieje. Czy ktoś coś już debugował, i ma podobne problemy ? Mam uruchomioną autoryzację jedynie poprzez https i ssh.
      Z góry dzięki za pomoc
      Pozdr,
      Robert

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.