Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OpenITbot

Netgear EX7000

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Wkrótce do sprzedaży trafi nowy model extendera WiFi od NETGEAR - model EX7000. 

Najważniejsze funkcje:

• dwupasmowe WiFi AC1900 z zasięgiem około 90m2 
  • moc wyjściowa 700mW
  • dwurdzeniowy procesor 1GHz 
  • 5 portów gigabit LAN
  • port USB 3.0
  • serwer DLNA
  • wysokowydajne wzmacniacze dla zwiększenia zasięgu
  • obsługa aplikacji Wi-Fi Analytics 

openit_1420703083__ex7000_1.jpgopenit_1420703088__ex7000_2.jpgopenit_1420703091__ex7000_3.jpg

openit_1420703094__ex7000_4.jpgopenit_1420703098__ex7000_5.jpg

Najważniejszą zmianą względem poprzednika ma być funkcja FastLane. Niektóre extendery WiFi używają tego samego radia do nadawaniu i odbioru sygnału, więc ich przepustowość jest skuteczniejsza o połowę. EX7000 w trybie FastLane w trym procesie wykorzystuje 2 oddzielne układy radiowe - jeden odpowiada za transmisję sygnału natomiast drugi za jego odbiór.

openit_1420704331__netgear-fastlane-1005

cena w USA : 170$

Więcej informacji : http://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-range-extenders/EX7000.aspx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elab

Wygląda super, jest już dostępny w Polsce? ktoś ma i poleca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Niedostępny jeszcze, NETGEAR jeszcze nie zapowiedział go na naszym rynku. Nie wiadomo ile będzie kosztował i co tak naprawdę potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Zaczynam testy :)

recenzja dostępna tutaj : 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Mosfet
      Przez Mosfet
      Witam,

Zwracam się do Was z prośbą byście pomogli mi podjąć decyzję. Poszukuję dobrego routera do mojego mieszkania ok. 60m2. Zależy mi na bardzo mocnym i stabilnym sygnale w całym mieszkaniu. Ostatnio zakupiłem kamerę internetową która łączy sie za pomcą wifi 2,4 oraz 5GHz z moim dotychczasowym routerem Netgear WNR3500L V2 (niestety tylko po 2,4GHz), przy fullhd opóźnienia ma straszne i do tego przycina obraz:/ Do pokoju w którym kamera jest zainstalowana w linii prostej jest jakieś 6-7m, na przeszkodzie stoją dwie ścianki z gazobetonu i szafa:). Zależałoby mi również na stremowaniu 4k na TV ale to już z bliskiej odległości.  I tu pytanie do Was ponieważ mam rozterkę pomiędzy ASUS RT-AC86U a R7800 Nighthawk X4S co byście bardziej polecali (zakładając że oba są w tej samej cenie)?
    • esselite
      Przez esselite
      Kurcze, czy po zainstalowaniu przez Was aplikacji na Androida Asus Router, jesteście w stanie się połączyć? Tylko nie mówię o tym, jak już macie połączenie, tylko po odinstalowaniu APK i zainstalowaniu na nowo.
      Ja mam Lenovo P2 na Android 7.0. działało mi toto, ale jak ostatnio odinstalowywalem apke, to pop ponownym zainstalowaniu nie znajduje routera.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.