Skocz do zawartości
OpenITbot

TP-LINK M7350 - przenośny hotspot LTE

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Urządzenie TP-LINK M7350 pozwala na łatwe udostępnianie połączenia 4G. Wystarczy włożyć kartę SIM do urządzenia, aby błyskawicznie utworzyć internetowy hotspot z dwoma pasmami do wyboru. M7350 umożliwia łatwe udostępnienie połączenia 4G, o prędkości pobierania do 150Mb/s i prędkości wysyłania do 50Mb/s, nawet 15 użytkownikom jednocześnie. Dzięki niewielkim rozmiarom i pojemnej, wbudowanej baterii jest ono idealnym towarzyszem podróży, umożliwiającym korzystanie z Internetu do 10 godzin. Nowoczesny wyświetlacz TFT umożliwia łatwe sprawdzenie informacji na temat działania urządzenia, takich jak siła sygnału, typ sieci (4G/3G/2G), stan sieci bezprzewodowej, połączenie z Internetem, stan baterii oraz inne komunikaty.

• 4G LTE - szybsze połączenia, większe możliwości

Dzięki sieci najnowszej generacji 4G LTE, M7350 umożliwia pobieranie z prędkością do 150Mb/s, a tym samym oglądanie filmów w jakości HD bez przerw w transmisji, błyskawiczne pobieranie plików i prowadzenie rozmów wideo bez zakłóceń.

• Łatwe udostępnianie dwupasmowego połączenia bezprzewodowego nawet 15 urządzeniom

Dzięki rozwiązaniu Plug and play, wystarczy włożyć kartę SIM 4G, aby utworzyć niezawodny, dwupasmowy internetowy hotspot, o prędkości 300Mb/s. Połączenie 4G/3G można błyskawicznie udostępniać nawet 15 urządzeniom jednocześnie – tabletom, telefonom komórkowym, laptopom, konsolom do gier i wielu innym.

• Pomysłowy, mały gadżet do użytku podczas podróży

Poręczny i elegancki M7350 doskonale sprawdza się podczas podróży, wyjazdów służbowych, użytku na świeżym powietrzu i do wielu innych zastosowań.

• Do 10 godzin udostępnionego połączenia 4G

Dzięki mocnej baterii o pojemności 2550mAh, M7350 może działać do 10 godzin, pracując na pełnej mocy. Dzięki złączu micro USB baterię można łatwo naładować za pomocą kabla podłączonego do laptopa, ładowarki do smartfona albo dołączonego zasilacza.

• Błyskawiczny podgląd informacji o urządzeniu

Intuicyjny wyświetlacz ułatwia kontrolę limitu pobierania/wysyłania danych i zapobiega jego przekraczaniu. Przycisk menu pozwala na szybką zmianę sieci, roamingu danych i pasma częstotliwości. Bezpośrednio na urządzeniu można także zobaczyć hasło i nazwę sieci.

• Gniazdo micro SD do bezprzewodowego udostępniania

Gniazdo micro SD umożliwia łatwe, bezprzewodowe udostępnianie zdjęć, muzyki i wideo - przy użyciu kart o pojemności do 32GB.

M7350-04.jpgM7350-02.jpgM7350(UN)1.0_16.jpg

Zaprezentowane podczas tegorocznych targów IFA2014 urządzenie trafi wkrótce do sklepów w cenie ok 580PLN
specyfikacja TP-Link M7350 :

http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4692_M7350.html#spec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Portal

właśnie się zastanawiam nad tym modelem - cena juz poniżej 400zl - warte to coś ? nigdy nie używałem urządzeń tp-link, czy lepiej dopłacać z 200 zl do huawei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie miałem styczności z tym konkretnym urządzeniem, ale patrząc na ostatnie działania tp-link muszę przyznać że zmieniają się z producenta z Lidla na takiego z MediaMarkt :) w sieci można znaleźć kilka recenzji, nie czytałem o większych problemach w działaniu. 200zl to sporo względem huawei.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Coreus
      Przez Coreus
      Skupię się teraz nad przypadkiem, który mnie interesuje - i tutaj będzie kilka pytań do Was 
      Aktualnie mam konfigurację sprzętową: Router: ASUS RT-AC68U, Modem: Huawei E3272s-153, Antena: Paraboliczna DUAL LTE-HSPA 24 HV (2 x 10m kabel o stracie 0.5dBi/m)
      4. Wybór sprzętu:
      - wariant 2: Jak wybrać lepszą antenę?
      Trochę już interesowałem się w tym temacie - oto moje wnioski:
      - wybieramy antenę pod konkretne pasmo - najlepiej panelową\kierunkową. Ja zrobiłem ten błąd, że wybrałem antenę wielozakresową, przez co wzmocnienie nie jest tak efektywne.
      - wybieramy antenę ze wsparciem dual LTE MIMO
      - kupując przewody do anteny - wybieramy jak najkrótsze!
      - unikamy anten YAGI, Signaflex, czy z allegro - często spotkałem się z opiniami, iż te anteny to są po prostu produkty sprowadzane z Chin pod innym znakiem towarowym, często z przekłamanymi parametrami typu wzmocnienie, aby przyciągnąć niezorientowanych potencjalnych kupców
      - z reguły na różnych forach i w Internecie polecane są antenty:
      BestPartner
      http://www.bestpartner.pl/katalog/39/21518/Antena+LTE+PANEL+MAX+2+x+15+dBi+1710+-+1880+MHz
      http://www.bestpartner.pl/katalog/39/21519/Antena+PANEL+XP+2+x+18+dBi+1710+-+1880+MHz+LTE
      Cybertech
      http://www.cybertech.com.pl/p115,antena-dualna-lte-4g-15dbi-mimo.html
      Sorensen
      http://sorensen.com.pl/sr-17p-1800--nowo------.html
      Moje pytania:
      1. Którą antenę polecacie pod dual LTE z MIMO?
      2. Czy ktoś, coś wie odnośnie tej firmy i tej anteny?
      https://all-ant.pl/pl/p/Antena-LTE-H4G%2C-2x15dBi-MIMO-konfigurator/187  (Anteny All-Ant maja polaryzację kołową a polscy operatorzy używają skośnej i taki wynalazek się nie nadaje)
      3. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie anteny - jaki rodzaj, jaka marka itp.?
      4. Co w przypadku, gdy miejsce instalacji jest w niecce (w dołku) i na przeszkodzie jest las - ale odległość do masztu jest poniżej 5km? Jaki rodzaj anteny wtedy?
    • betelgeza
      Przez betelgeza
      Witajcie Koledzy,
      Stanowisko Supportu Asus Polska na dziś 22.05.2014 jest takie, że aktualne oprogramowanie RT-AC68u nie wspiera żadnego modemu działającego o transmisję LTE.
      Tak się jednak składa, że przynajmniej jeden modem LTE działa i to bardzo sprawnie. Dlatego chciałbym w tym temacie zachęcić użytkowników, którym udało się odpalić LTE na wspomnianym routerze do podzielenia się informacją na temat modelu modemu oraz wersji oprogramowania routera.
      Z pewnością te dane ułatwią poszukującym informacji skompletowanie działającego zestawu.
      Na pierwszy ogień przetestowany przeze mnie oraz użytkownika @The Dino modem Huawei:
      Huawei E3272 HILINK   (wersja firmware routera: 3.0.0.4.374_5656-g8d0a991) Huawei E1820 (3G)   (wersja firmware routera: ?) Huawei E3276 (LTE)   (wersja firmware routera: ?) pozdrawiam b.
    • Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      Hejka, Świetnie, że tu trafiłem bo chociaż już wiem czemu nigdzie nie mogę znaleźć AC55U. Mam takie pytanie dotyczącego tego nowego modelu. Czy istnieje możliwość podłączenia do niego anteny zewnętrznej, gdyby się okazało że te standardowe nie wystarczyły? Skoro w końcu wyszło, że są odkręcane to domniemywam, że tak. Nie wiem jednak jak takie anteny się podłącza stąd moje pytanie. Mieszkam na peryferiach i martwię się jak to będzie z zasięgiem LTE wewnątrz domu.

(edit) Właśnie na jednej stronie dojrzałem cenę 1600 złotych 😞 .Jeśli to się potwierdzi to będzie to poza moim budżetem, który wynosi do 800/ max 900 złotych. Możesz podpowiedzieć jakiś inny dobry router LTE z USB do sieci domowej?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności