Skocz do zawartości
Addeo Uronski

RT-AC68U a uśpienie dysku na USB

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Addeo Uronski

Witajcie,

Czy jest gdzieś jakaś opcja w FW Merlina 376.48.1, gdzie można by ustawić czas, po którym dysk podłączony po USB przejdzie w stan uśpienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
muzykcb

Niestety chyba nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

tak jest, a przynajmniej kiedyś była :

5336729529e0a14ce6c26a76b3ff0265.png

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Addeo Uronski

I nadal jest ta opcja. Dzięki, nieźle zakamuflowana jest :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Portal
      Przez Portal
      Witam
      Podpiąłem do TS-253 pro dysk zewnętrzny (500GB, USB 3.0, NTFS) i transfer jaki mogę osiągnąć to tylko 10MB/s (kopiowanie dużych plików). Czy ktoś się orientuje co jest grane ze taki slaby transfer ? ( dodam ze na laptopie ten dysk osiąga około 90-100MB/s)
    • emer
      Przez emer
      Mam podpięty dysk do routera Synology RT2600ac i problemy z "widzeniem" go na lapku.
      Jakoś go jednak zmapowałem i lapek widzi go w "lokalizacji sieciowej" (automatycznie go nie widział - trzeba było mapować z palca).
      Problem natomiast mam z Logitech Media Serwer (obsługuje mi m.inn odtwarzacz sieciowy Logitech Squeezebox Touch) - nie mogę tam ukierunkować źródła (czyli tego dysku), po prostu nie widzi go ... Nie ma tam ręcznego mapowania, musi go po prostu widzieć automatycznie, aby go wybrać ...
      Nie jestem mocny w takich "sieciowych" sprawach , ale wcześniej na routerze Netgear R7000 wszystko jakoś automatycznie skonfigurowało się i nie było problemu, a tu z RT2600ac nie mogę ogarnąć i pokonfigurować. Nie wspomnę o tym jak skonfigurować router, aby dysk mógł być widziany w necie ... 
      Jedna rzecz dość ważna, że odszedłem od Win10 Insider i przeszedłem na publiczną najnowszą wersję Windows10 Home.
      Za wszelkie uwagi, sugestie i pomoc byłbym wdzięczny ....

• GrzegorzZ
      Przez GrzegorzZ
      Witam

Mam pytanko odnośnie modelu jak w temacie. Mam dwie kondygnacje w domu, ok 350 m2 i wszędzie podłogówkę (maty aluminiowe itp). Juz wiem, że niestety router się nie przebije ( miałem nadzieję, że w tej cenie to cud się wydarzy ) i teraz pytanie. Jak to ogarnąć, żeby nie ciągnąć kabla? Nie bardzo jest jak to zamaskowac . Wcześniej wyglądało to tak, że dostawcę Internetu mam podłączonego pod switch, od switcha idzie w 4 kierunkach do dekodera oraz jeden do routera TP-link wr743nd (biuro) potem na korytarzu to link re200 i na dole tp-link re210. Na górze było dobrze. Na dole podejrzewam pojawiał się problem od nadmiaru odbiorców  (tv, 2 kompy plus telefony). Przyznam, że mialem nadzieje, ze Asus mnie wybawi z opresji, ale niestety nie, sygnał na dole jest za słaby. Jakieś pomysły? Tylko błagam,w języku polskim.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.