Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• neon
      Przez neon
      Ja zapytam z innej beczki sterowników do Windows 10 CU. Czy wszyscy macie maszyny Windows 10 ready czy tak jak moja wyszła z Window 8.1 Pro. Ja ma wgrane stery z Win 8.1 takie producent podał do Windows 10. Jakie rozwiązania stosujecie ? 
      pozdrawiam 
    • glorifyday
      Przez glorifyday
      Witam ;-).
      Dzisiaj w nocy system wyprodukowal taka notyfikacje:
      DSM updates will be installed on S713 before the scheduled shutdown  
      Z rana, jak ide do roboty, urzadzenie sie automatycznie wylacza, wiec w logach tuz przed wylaczeniem mam takie wpisy:
      Start install [DSM 6.0-7321 Update 3] automatically. System successfully stopped [Windows file service]. System successfully stopped [NFS service]. Update was complete. Update was complete.  
      Problem jest taki, ze wieczorem wracam z roboty, a 'Synek' wciaz sie uparcie probuje wylaczyc bez widocznego sukcesu - mruga swiatelkami jak glupi i ani wte ani wewte.
      Nie ma dostepu przez siec (ani przez interfejs ani przez ssh), guzik 'Power' nieskuteczny, 'reset' (ale nacisniety krotko, bo nie chcialem od razu rozpoczynac restore) tez bez skutku...

Odpialem LAN. Nie widac roznicy.
      W koncu odpialem zasilanie. No coz... tu juz roznica byla ;-).

Po podpieciu pradu urzadzenie wstalo normalnie, wydaje sie dzialac poprawnie.

Pytanie brzmi: co z tym fantem dalej?
      1. jak sie upewnic, ze mam dobrze zainstalowany DSM?
      2. Jak wymusic fsck na dyskach (ponoc juz jest w DSM, ale wciaz nie wiem, jak sie go wymusza)?
      3. Jakies inne pomysly?

• muzykcb
      Przez muzykcb
      Cześć.
      Widzę, że pojawiła się nowa wersja oprogramowania od hggomes: RT-AC68U_380.57_HGG-FINAL
      pliki po linkiem: https://www.mediafire.com/folder/05psguze7t8gs#05psguze7t8gs   Nie rozumiem tylko dlaczego folder zawiera dwa pliki z oprogramowaniem różnej wielkości 38124 KB oraz 38112 KB (dotyczy tylko RT-AC68U) - czym one się różnią ?   Czy ktoś z Was używał oprogramowania od hggomes-a ? Czy dobrze zrozumiałem kolega "hggomes" poprawia te bardziej stabilne wersje Merlina ? - pytam bo pierwszy raz się z nim spotykam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.