Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Makaan

Sprzedam: Intel 7260HMW AN miniPCI-E do laptopa

Recommended Posts

Makaan

Nie istnieje jeszcze odpowiedni dział, a regulamin nie zabrania - ogłoszenie umieszczam więc tutaj.

Sprzedam kartę WiFi do laptopa:

Intel 7260HMW AN

Obsługuje WiFi w standardzie N - 2x2:2, czyli teoretyczne 300Mb/s. Wspiera częstotliwości 5GHz. Obsługuje także WiDi oraz Miracast.
Obsługuje Bluetooth 4.0.

Działa z ogromną większością laptopów, chyba że producent stosuje białą listę (HP, Lenovo) - wówczas konieczna jest modyfikacja BIOSu. Przydatna także do płytki Intel Galileo.
Mini PCI-Express o połowie długości. Dwa złącza antenowe.

Gwarancja do połowy sierpnia 2016, niestety za moim pośrednictwem - muszę wówczas wezwać serwis NBD Della.
Karta znajdowała się w laptopie Dell 7537 - wymieniłem na Broadcoma BCM4352 (Dell 1550), gdyż MacOSX nie obsługuje kart Intela.

Cena 70zł +przesyłka i ewentualna prowizja Allegro. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

Kontakt: PW

Idanit

Nie istnieje jeszcze odpowiedni dział,
Kiedyś był... ale znikł ;-) 

house

Kiedyś był... ale znikł

był i znikł bo tematy z niego użytkownicy dostawali w newsletterze :) a to nie ceneo :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• oldboy
      By oldboy
      Witajcie,
      Posiadam laptop Asus K53SJ. Widzę, że z wymianą karty nie będzie większego problemu:
      Pytanie tylko na co wymienić?
      Obecna karta ma parametry:
      ID urządzenia: 168C-002B ID podsystemu: 1A3B-2C37 Typ magistrali: PCI Express 2.0 x1 Karta sieciowa: Atheros AR9002WB-1NG Wireless Network Adapter https://wikidevi.com/files/Atheros/specsheets/AR9002WB-1NGCD.pdf Chcę ją zmienić na taką, która ma obsługę 5 GHz, bo nie mam wokół siebie żadnych sieci podczas gdy na 2,4 panuje tłok.
      Wśród kart, które wytypowałem znalazły się:
      -  Dell DW1550
      - AzureWave AW-CE123H
      -  Intel 7260
      Oczywiście może być inna. Na ten moment ma służyć do odbioru Internetu 100/100 Mbps z routera Netgear WNDR4300, a w przyszłości do takiego który już będzie wspierał technologię AC.
      Czytałem, że BIOS odgrywa dużą rolę, więc zamieszczam odczyt z AIDA64:
      DMI: numer wersji BIOS'u K53SJ.216 Data wydania: 04/27/2011

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.