Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Makaan

Sprzedam: Intel 7260HMW AN miniPCI-E do laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Makaan

Nie istnieje jeszcze odpowiedni dział, a regulamin nie zabrania - ogłoszenie umieszczam więc tutaj.

Sprzedam kartę WiFi do laptopa:

Intel 7260HMW AN

Obsługuje WiFi w standardzie N - 2x2:2, czyli teoretyczne 300Mb/s. Wspiera częstotliwości 5GHz. Obsługuje także WiDi oraz Miracast.
Obsługuje Bluetooth 4.0.

Działa z ogromną większością laptopów, chyba że producent stosuje białą listę (HP, Lenovo) - wówczas konieczna jest modyfikacja BIOSu. Przydatna także do płytki Intel Galileo.
Mini PCI-Express o połowie długości. Dwa złącza antenowe.

Gwarancja do połowy sierpnia 2016, niestety za moim pośrednictwem - muszę wówczas wezwać serwis NBD Della.
Karta znajdowała się w laptopie Dell 7537 - wymieniłem na Broadcoma BCM4352 (Dell 1550), gdyż MacOSX nie obsługuje kart Intela.

Cena 70zł +przesyłka i ewentualna prowizja Allegro. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

Kontakt: PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

Nie istnieje jeszcze odpowiedni dział,
Kiedyś był... ale znikł ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Kiedyś był... ale znikł

był i znikł bo tematy z niego użytkownicy dostawali w newsletterze :) a to nie ceneo :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• oldboy
      Przez oldboy
      Witajcie,
      Posiadam laptop Asus K53SJ. Widzę, że z wymianą karty nie będzie większego problemu:
      Pytanie tylko na co wymienić?
      Obecna karta ma parametry:
      ID urządzenia: 168C-002B ID podsystemu: 1A3B-2C37 Typ magistrali: PCI Express 2.0 x1 Karta sieciowa: Atheros AR9002WB-1NG Wireless Network Adapter https://wikidevi.com/files/Atheros/specsheets/AR9002WB-1NGCD.pdf Chcę ją zmienić na taką, która ma obsługę 5 GHz, bo nie mam wokół siebie żadnych sieci podczas gdy na 2,4 panuje tłok.
      Wśród kart, które wytypowałem znalazły się:
      -  Dell DW1550
      - AzureWave AW-CE123H
      -  Intel 7260
      Oczywiście może być inna. Na ten moment ma służyć do odbioru Internetu 100/100 Mbps z routera Netgear WNDR4300, a w przyszłości do takiego który już będzie wspierał technologię AC.
      Czytałem, że BIOS odgrywa dużą rolę, więc zamieszczam odczyt z AIDA64:
      DMI: numer wersji BIOS'u K53SJ.216 Data wydania: 04/27/2011

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.