Skocz do zawartości
betelgeza

D-link 880L

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

betelgeza

http://extra-pl-pl.forum.ibood.com/53080-router_d-link_ac1900_z_predkoscia_do_19_gbps/   

Może jakiś użytkownik forum będzie zainteresowany. Piszą, że wydajnością przebija AC68u:

http://www.trustedreviews.com/d-link-dir-880l-wireless-ac1900-router_Peripheral_photos_10

Ciekawe jak ze w tym sprzęcie ze stabilnością oraz ze wsparciem dla LTE (USB).

pozdrawiam b.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Piszą, że wydajnością przebija AC68u

a funkcjonalnością asus dlinka :)

Ciekawe jak ze w tym sprzęcie ze stabilnością oraz ze wsparciem dla LTE (USB).

trzeba sprawdzić, być może 1-2 "czopki" usb zadziałają ale  nie liczyłbym na to w ogóle. 

The bottom line is there is no compelling reason to not buy the DIR-880L. But there is no big thing making it a must-have, either.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
  :?:

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech się spieszy, ibood.com to sklep z ofertami jednodniowymi, więc jutro zakupić się w tej cenie już nie da. Normalna cena tego urządzenia oscyluje w granicach 700zł.

Sprzęt od niedawana w sprzedaży, wersja firmware 1.01. Trzeba mieć na uwadze, że można być królikiem doświadczalnym!

Miałem kiedyś dlink-a dir-655 (top model z tamtego okresu ;-)) transfery jak na owe czasy nie powalały a oprogramowanie i interfejs bardzo ubogi, ciekawy jestem czy coś w tej kwestii się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Tak, interfejs cechował się ascetyzmem :12_slight_smile: też miałem dir-655 ale w tamtych czasach nie korzystałem z WiFi z racji posiadania stacjonarnego komputera. Nie wspominam go jakoś negatywnie, ale po rozpasaniu alternatywnym FW ilość opcji była dość uboga :12_slight_smile: Obecnie producenci zauważyli, że konkurencja zyskuje jeśli można popstrykać sobie guzikami więc oprogramowanie jest rozwijane. Jako zwolennik OFW zazwyczaj zwracam uwagę na częstotliwość aktualizacji FW przez producenta - jeśli coś się dzieje to warto sprzęt kupić. jeśli w poprzednim modelu były 3 wersje FW to nie należy się spodziewać że w nowszych będzie inaczej :///* Sama zmiana interfejsu na "apple look" nie jest jeszcze argumentem za.

214350-18.jpg214350-30.jpg214350-33.jpg214350-27.jpg

2 x więcej RAM a specyfikacja bardzo podobna do Netgear R7000 :12_slight_smile:

DIR-880L_A1_Image-L(Front).pngDIR-880L_A1_Image-L(Back).pngDIR-880L_A1_Image-L(Side_Left).png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• esselite
      Przez esselite
      Kurcze, czy po zainstalowaniu przez Was aplikacji na Androida Asus Router, jesteście w stanie się połączyć? Tylko nie mówię o tym, jak już macie połączenie, tylko po odinstalowaniu APK i zainstalowaniu na nowo.
      Ja mam Lenovo P2 na Android 7.0. działało mi toto, ale jak ostatnio odinstalowywalem apke, to pop ponownym zainstalowaniu nie znajduje routera.

• house
      Przez house
      Co byście powiedzieli na takie rozwiązanie - 4G-AC68U ? 

Więcej informacji : https://www.asus.com/pl/Networking/4G-AC68U/
    • djmarco
      Przez djmarco
      Czy da się na tym routerze sprawdzić prędkość WAN? Chodzi mi o to, że chce sprawdzić, jaką prędkość internetu dostarcza mi mój usługodawca. Na pewno jest to więcej jak 100Mbps więc bezpośrednio podpinając się w gniazdko nie sprawdzę tego bo mam ethernet 100Mbps. WiFi mam akurat co spina mi się na 700Mbps ale wiadomo, radio to nie to samo co bezpośrednio gniazdko.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.