Skocz do zawartości
kowalio

ASUS RT-N66U + modem E3276

Rekomendowane odpowiedzi

kowalio

Witam

postawiłem nowe oprogramowanie Merlina na swoim N66U o numerze RT-N66U_3.0.0.4_376.44_0

Modem mi działa na laptopie, wiec z nim jest wszystko ok, jednak nie potrafię sobie poradzić z tym, aby podawał mi internet poprzez USB czy jako główne czy zapasowe źródło sygnału w routerze.

Czy mogę prosić o pomoc osób, którym to działa lub zdementowanie informacji, że to po prostu działać nie będzie w tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
@
- coś Wam wiadomo na ten temat ? nie używam połączeń mobilnych więc nie pomogę...
@
- tutaj jest info, że nie działa na ac68u :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Tedy50
      Przez Tedy50
      Proszę wszystkich o pomoc.
      Posiadam w/w router ale chcę go zmienić na coś nowszego i na dłużej.Posiadam łącze TV kablowej  200/20,ale już podłączono u mnie światłowód UPC i mam wybór opcji TV z internetem 500 MB za fajną cenę.
      Dodam że chciałbym aby to działało u mnie sprawnie na: 1xPC,2 laptopy,2 smartfony i TV.
      ps.
      Myślę o wyborze routera Synology  RT2600ac zachwalanego przez house, plus karty sieciowej Asus USB RT-AC68U
      Dziękuję już teraz za cenne uwagi i pomysły.

• jaros85
      Przez jaros85
      Witam wszystkich.
      Mam ruter Asusa RT-N66U z firmaware merlina 380.68 oraz modem Huawei E3372s-153 HiLink
      Modem jest wykrywany prawidłowo w ruterze problemy zaczynają się gdy chcę ustawić loadbalancing lub failover.
      W pracy loadbalancing cały ruter działa do czasu większego obciążenia łącza np. po uruchomieniu speedtestu po chwili cały ruter się restartuje.
      Ten sam problem występuje gdy ruter przełączy się na łącze zapasowe w trybie failover.
      Wygląda jak by był jakiś timeout który wywołuje restart rutera.
      Robiłem testy z modemem Huawei E3131 (nie HiLink) i tam wszystko działało.
    • Tibo
      Przez Tibo
      Cześć, bawiłem się ostatnio programem Xirrus Wi-Fi Designer i stworzyłem heat mapy dla pokrycia zasięgiem sieci mojego domu, przy użyciu RT-N66U. Otóż okazuje się, że na 18 punktów pomiarowych w przypadku częstotliwości 2,4GHz DD-WRT ma najsilniejszy sygnał w 15 z tych punktów, Tomato nieco mniej, ale OFW oraz Merlin wypadają najsłabiej. Natomiast jeśli chodzi o częstotliwość 5GHz to sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie, to OFW i Merlin wypadają znacznie lepiej w przeciwieństwie do DD-WRT czy Tomato. Ktoś ma pomysł czym może być to spowodowane? Podejrzewam, że chodzi o oprogramowanie, ale czym dokładniej? Jakimś sterownikiem? Wersją oprogramowania?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.