Skocz do zawartości
austryliew

Problem z menu Aplikacje USB w RMerlin

Rekomendowane odpowiedzi

austryliew

Czy u Was też po kliknięciu Aplikacje USB aktualizuje listę w nieskończoność ?

Do tych aplikacji mogę dostać się tylko poprzez ikonkę dysku USB 3.0 i tam z kolumny po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

na początek w konsoli

mtd-erase2 nvram

a następnie ustaw wszystko od nowa. czy zonk występuję przy odłączonym dysku usb ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
austryliew

Własnie odłączyłem dysk i nadal jest tak samo. Zaraz wrzucę komendę na kosnolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Pamiętaj, że to przywróci ustawienia fabryczne (stracisz dzierżawy static ip, przekierowania portów itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty - jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Moderatorom. Twoje zgłoszenie na pewno zostanie rozpatrzone.

Z poważaniem,

Ekipa Openitforum.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• TD44
      Przez TD44
      Witam,
      Na początku chciałbym przeprosić wszystkich za to że posiadam niewielką wiedzę w temacie komend, konsol itp  chcę tylko mieć transmission na routerze i tyle - mam nadzieje że ktoś pomoże bo kilka dni nad tym siedzę i przysłowiowa du...
      Router ASUS RT-AC87U - najnowszy Merlin
      zainstalowałem Entware wg tego:

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość. następnie transmission wg tego:

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość. I wszystko ładnie pięknie działa... dopóki nie zrestartuje routera
      Zrobiłem to drugi raz i teraz na dysku zewnętrznym na którym to instalowałem mam katalog: entware-old_2017-11-14_14-34 i " nowy " entware
      W logach nic nie widać żeby się uruchamiało , tak jakby nie było choć na dysku jest chyba wszystko
      Dysk jest pełen danych i nie mogę go formatować
      Drugim problemem jest fakt że dysk ten był formatowany pod OpenWRT BB i siedział na nim serwer vsftp - i teraz mam problem z uprawnieniami dostępu do katalogów bo jakimś trafem przetrwało to i teraz utrudnia życie - może to to blokuje zapis...
      mam nadzieje że to coś prostego do naprawy  bo router fajny tylko właściciel nie ogarnięty
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot

Zobacz plik ASUS RT-AC68U Firmware
      ASUS RT-AC68U Firmware
      Dodający OpenITbot Dodano 2014.02.14 Kategoria ASUS  
    • house
      Przez house
      kolejny update merlina :
      3.0.0.4.372.30_3:    - NEW: Added support for newest RT-N66U hardware revision.           This router has a new model of flash, you can NOT           use any older FW on these. (RT-N66U) więcej info : http://forums.smallnetbuilder.com/showpost.php?p=74256&postcount=1
      dla hardware revision B1 nie wnosi nic,
      dla wersji B2 (nowej) - nie nalezy używać poprzednich wersji FW (czy to starszych wersji asus-wrt, modu merlina poniżej wersji *.*.*.*30_2 oraz tomato by shibby poniżej wersji 110)
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności