Skocz do zawartości
nabokoff

DSL-N66U + RT-AC68U = tryb bridge

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

nabokoff

Witam wszystkich serdecznie,

proszę o pomoc w połączeniu dwóch urządzeń wskazanych w temacie. Chciałbym skonfigurować DSL-N66U w trybie bridge modem i RT-AC68U jako router z Internetem po WAN. Trzy dni uporczywego konfigurowania bez efektu. Internet to Neostrada w VDSL. Dioda DSL w modemie świeci jak i dioda WAN w routerze, jednak bez efektu. Ustawienia na modemie DHCP wyłączony, tryb bridge, VPI 35 dla Neostrady. Użytkownik i hasło wpisane w routerze i Internetu brak. Nie chcę korzystać z trybu WDS czy repeatera.

Pozdrawiam,

nabokoff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Połączeniem kablowym do WAN ac68u chyba bridge nie zrobisz. Media Bridge po WiFi tak, ale za ac68u będzie komunikacja dalej jedynie po kablu. Możesz przestawić ac68 w tryb AP - będzie rozdawał adresy z dhcp z n66u - wtedy unikniesz podwójnego nat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• emer
      Przez emer
      dzisiaj neta mi zmieniono ... tak szybko i na świeżo:
      po kablu:

po WiFi:

• Łukasz Socha
      Przez Łukasz Socha
      a ode mnie następujące pytanie:

robiąc test prędkości łacza uzyskuję jedynie 10-30% rzeczywistego downloadu. mam łącze 250 mbits,a speedtest pokazuje góra 70. gdy na chwilę odłączam kabel WAN to pierwszy test po ponownym podłączeniu pokazuje 100%, a kolejne coraz słabiej. gdzie szukać rozwiązania?
    • rocknrolla
      Przez rocknrolla
      Cześć. Mój TP-Link TL-WDR4300 ostatnio szwankuje, więc chyba nadszedł czas na zmianę routera. Zastanawiam się nad Linksys EA8300 lub ASUS RT-AC68U. Czy ktoś mógłby wskazać, który lepiej kupić? Pod router będzie podpiętych ok. 10 urządzeń (komputery, telefony, konsola, TV, drukarka etc.). Moje wymagania wobec sprzętu są dość skromne - internet, komunikacja pomiędzy urządzeniami, serwer DLNA. Do urządzenia podpięty będzie dysk 2TB USB 3.0, z którego mam zamiar oglądać filmy na TV. Zależy mi więc również na szybkim transferze pomiędzy urządzeniami.

Przeczytałem recenzję ASUSa i jestem w zasadzie zdecydowany na ten model jednak znalazłem Linksysa w cenie 580zł (KLIK), który również prezentuje się bardzo dobrze i mam teraz dylemat.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.