Jump to content
Radosław Bernaciak

Problem z zdegradowanym dyskiem

Rate this topic

Recommended Posts

Radosław Bernaciak

Witam!
Po awari synka i wymanie na nowegoDS214se wrzucilem nowy dysk i zainstalowalme system..w drugi slot wlozylem stary dysk z poprzedniego synka i pokazuje ze volumin 2 zdegradowany - awaria partycji systemowej...Zarządzaj - jest neaktywne...zrobilem SMART dysku i pokazuje ze NOrmalny...moje pytaie Jak wyciagnac dane...aha pokazuje mi tylko jeden folder z danymi photo..reszty nie

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

You do not have the required permissions to view the link content.

moje pytaie Jak wyciagnac dane...aha pokazuje mi tylko jeden folder z danymi photo..reszty nie

http://openitforum.pl/topic/608-problem-z-dostepem-do-ds211j/?p=4652

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radosław Bernaciak

You do not have the required permissions to view the link content.

 

 

no to widzialem ale...ZARZADZANIE nie dzial..jest nie aktywne..

Share this post


Link to post
Share on other sites
house

więc chyba będziesz musiał to zrobić w offline poza dsm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radosław Bernaciak

więc chyba będziesz musiał to zrobić w offline poza dsm.

no poza probowalem...r-linux nie znajduje nic 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • Stefano007
   By Stefano007
   Witam,
   mam kartę sieciową ASUS USB-AC51 i wszystko działało poprawnie, ale nagle coś się zepsuło. Nie mogę podłączyć się do sieci domowej. Inne urządzenia, telefony, tablet, laptopy mogą się podłączyć, ale mój komputer stacjonarny nie. Mogę połączyć się z innymi sieciami np. z hotspotu z telefonu, ale nie z tą jedną moją domową. Co dziwne jak podepnę ją do laptopa to mogę się połączyć z siecią bez problemu. Przeinstalowałem sterowniki, ale nic nie pomogło.
   Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
  • waldi1888
   By waldi1888
   Mam problem ze zrobieniem backupu za pomocą Active Backup for Business. Chodzi o to, że w firmie mamy Synology DS1618+ i 15 komputerów. Na 10 komputerach normalnie można utworzyć zadanie backupu a na 5 po przejściu wszystkich opcji "Kreatora tworzenia kopii zapasowej agenta" wyskakuje na końcu komunikat  "ten folder współdzielony zawiera dane, których nie można skopiować. Wybierz inny folder". Takie coś dzieje się wtedy gdy wybieram robienie backupu na 2 dysku w Synology. Kiedy ustawię aby backup zapisywał się 1 dysku głównym to nie wyskakuje komunikat i robi harmonogram backupu.


  • 3moonboy
   By 3moonboy
   Witam, postanowiłem ostatnio zakupić MR2200ac do mojego routera Synology RT2600ac. Po ukończeniu konfiguracji sieci wifi, zostaje informowany, że nie udało się dokonać aktualizacji systemu w MR2200ac. W panelu sterowania RT2600ac, otrzymuję komunikat, że "wersje systemów w punktach Wi-Fi są niezgodne. Pobierz i zaktualizuj SRM do najnowszej wersji". Nie mam możliwości przeprowadzić automatycznie aktualizacji systemu, cały czas widnieje ten komunikat oznaczony na czerwono. MR2200ac był wielokrotnie przez mnie resetowany do ustawień fabrycznych, próbowałem restartować te urządzenie ze strony mojego głównego routera i przeprowadzać całą konfigurację na nowo. Nic to nie daje, cały czas mam problem z aktualizowaniem MR2200ac do najnowszej wersji systemu. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem i zna może rozwiązanie? Urządzenie mogę zawsze zwrócić, szkoda, że odstaje jakościowo tak bardzo od RT2600ac.
   Pozdrawiam.
    
   Pomogło pobranie firmware ze strony producenta i wykonanie ręcznej aktualizacji - można zamknąć.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.