Skocz do zawartości
house

LTE bez limitu danych

Rekomendowane odpowiedzi

house

Pan Zygmunt z Polsatu wprowadza LTE bez limitu :

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.

Asus będzie musiał zrewidować swoje wsparcie dla takich rozwiązań :12_slight_smile:

W dniu 2.06.2014 o 19:47, Coreus napisał:
@House - na stronie Plusa wspomniana przez Ciebie oferta jeszcze się nie znalazła (a Plus przecież ma ofertę łączoną z Cyfrowym Polsatem)

powerlte_3.jpg

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coreus

Hmm. Dzięki za wrzutkę @House tego newsa.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do LTE - stąd cała zabawa z routerem itd. Ta nowa oferta dla osób będących w zasięgu sieci LTE jest całkiem interesująca i z pewnością będzie miała skutek - wymusi zmianę ofert u innych operatorów. Nie wiem czy to tylko moja wrodzona podejrzliwość, ale zastanawia mnie podawanie limitu 30GB dla najdroższego abonamentu za 89,90 zł - skoro po jego wykorzystaniu teoretycznie prędkość nie powinna spadać (przynajmniej zgodnie z tym co reklamują) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
The Dino

Odpowiedzi są pewnie dwie:

1) priorytety w dostępie do usługi (ten używający jeszcze w ramach pakietu ma pierwszeństwo),

2) brak limitu nie obowiązuje poza zasięgiem LTE, zakładając, że zasięg LTE jest głównie w okolicach miast gdzie są także inni dostawcy, pozwala im to z nimi konkurować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coreus

Swoją drogą @Dino poruszyłeś istotną i ciekawą kwestię - jak ta "lukratywna" (z pozoru choć może i nie?) oferta wpłynie na jakość usługi. Zakładając, że skusi się znaczna część klientów - nie pozostanie to bez wpływu na obciążenie nadajników. Lep na muchy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

ciekawą kwestię - jak ta "lukratywna" (z pozoru choć może i nie?) oferta wpłynie na jakość usługi

oferując takie rozwiązanie muszą być przygotowani na nowych klientów i zwiększony ruch. kwestia tylko jak konkurencja będzie przeszkadzała :D

zakładając, że zasięg LTE jest głównie w okolicach miast gdzie są także inni dostawcy, pozwala im to z nimi konkurować.

zwiększając priorytet dla klientów macierzystej sieci - takie rozwiązania będą całkiem logiczne - w końcu to wojna o klienta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coreus
muszą być przygotowani na nowych klientów i zwiększony ruch

Z tym muszą to bym polemizował. Jakie podejście do nowych klientów operatorzy komórkowi mają, to każdy chyba wie. Zresztą to widać przy porównywaniu oferty dla nowych klientów oraz starych.

w końcu to wojna o klienta

Dobrze to ująłeś - zatem priorytet = kasa ;-)

Dodam jeszcze, że większość operatorów wiąże nas umową na pewien czas i nie pozwala zrezygnować np. bez względu na jakość usługi (poza Plusem, o którym wiem przynajmniej z ostatnich informacji jakie w punkcie uzyskałem)

Edytowane przez Coreus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

poza Plusem, o którym wiem przynajmniej z ostatnich informacji jakie w punkcie uzyskałem)

co oferuje Plus w tej kwestii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat został zamknięty - jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Moderatorom. Twoje zgłoszenie na pewno zostanie rozpatrzone.

Z poważaniem,

Ekipa Openitforum.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• esselite
      Przez esselite
      Kurcze, czy po zainstalowaniu przez Was aplikacji na Androida Asus Router, jesteście w stanie się połączyć? Tylko nie mówię o tym, jak już macie połączenie, tylko po odinstalowaniu APK i zainstalowaniu na nowo.
      Ja mam Lenovo P2 na Android 7.0. działało mi toto, ale jak ostatnio odinstalowywalem apke, to pop ponownym zainstalowaniu nie znajduje routera.

• sebasvp
      Przez sebasvp
      Witam
      Jak usunąć z routera asus rt-ac68u wszystkie dane, ponieważ mam teraz inny internet przez kablówke i nie mogę sie zalogowac do strony konfiguracji routera. idzie to jkoś pominąc by móc sie zalogować i usunąć dane?
    • krucyfix
      Przez krucyfix
      Witam,
      szukam routera do internetu LTE (głównie do sieci Play LTE i T-Mobile).
      Zastanawiam się pomiędzy tymi trzema:
      Huawei B618s-22D  ASUS 4G-AC68U  Netgear R7100LG Które dwa z nich byłyby najlepsze i dlaczego?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.