Jump to content
Dariusz Węglarz

Netgear RND2000 v2

Rate this topic

Recommended Posts

Dariusz Węglarz
Witam

Mam taki problem z tym serwerkiem , po usunięciu Woluminu i założeniu nowego wszystko działa do momentu wyłączenia NAS-a, po ponownym włączeniu RAidar twierdzi że nie ma Woluminu i zakłada od nowa. Nie da się też zalogować przez HTTPS. Czy przyczyną może być adres IP otrzymywany z DHCP a nie ustawiony na stałe ??

Pozdrawiam

house

Sposób adresacji nie ma tutaj znaczenia. Przestaw na statyczny adres i sprawdź ale to nie jest związane z kreowaniem wolumenu. Czy dysk jest na pewno sprawny? Może tu jest przyczyna degradacji ustawień ?

Posta napisałem z telefonu :-)

Dariusz Węglarz

Wszystko działało bez problemu, tylko przywróciłem do ustawień fabrycznych i po tym pojawił się ten problem... Wolumen kreuje się bez problemu, synchronizuje się i wszystko OK, tylko po wyłączeniu nic nie widzi..

house

Pamiętam że swego czasu chyba również miałem podobny problem. Najpierw wymieniłem dysk a następnie zaciekawiony powrócilem do tego z którym miałem problem . Wyjalem dysk, sformatowalem w komputerze, zdjąłem tablice partycji i wyczyściłem. Taki czysty dysk zadziałał od razu i potem o problemie zapomniałem.

Posta napisałem z telefonu :-)

house

Automatyczna wiadomość:

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: brak odpowiedzi

Jeśli nie zgadzasz się z podanym powodem, prosimy o zgłoszenie tego posta do personelu forum.

Pozdrawiamy,

Ekipa OpenITForum.pl

:zgoda:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• gabrychu
      By gabrychu
      Mam problem z konfiguracją MR2200ac, próbuje już trzeci raz i za każdym razem mam informację "Nie można nawiązać połączenia".
      W logach - Wi-Fi point [salon] failed to join mesh network.

Oba sprzęty stoją koło siebie. Na RT2600ac włączona tylko sieć 5GHz, włączony poziom zabezpieczeń WPA2-Personal, filtr adresów MAC wyłączony.
      Telefony bez problemu łączą się z siecią.

• Stefano007
      By Stefano007
      Witam,
      mam kartę sieciową ASUS USB-AC51 i wszystko działało poprawnie, ale nagle coś się zepsuło. Nie mogę podłączyć się do sieci domowej. Inne urządzenia, telefony, tablet, laptopy mogą się podłączyć, ale mój komputer stacjonarny nie. Mogę połączyć się z innymi sieciami np. z hotspotu z telefonu, ale nie z tą jedną moją domową. Co dziwne jak podepnę ją do laptopa to mogę się połączyć z siecią bez problemu. Przeinstalowałem sterowniki, ale nic nie pomogło.
      Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
    • waldi1888
      By waldi1888
      Mam problem ze zrobieniem backupu za pomocą Active Backup for Business. Chodzi o to, że w firmie mamy Synology DS1618+ i 15 komputerów. Na 10 komputerach normalnie można utworzyć zadanie backupu a na 5 po przejściu wszystkich opcji "Kreatora tworzenia kopii zapasowej agenta" wyskakuje na końcu komunikat  "ten folder współdzielony zawiera dane, których nie można skopiować. Wybierz inny folder". Takie coś dzieje się wtedy gdy wybieram robienie backupu na 2 dysku w Synology. Kiedy ustawię aby backup zapisywał się 1 dysku głównym to nie wyskakuje komunikat i robi harmonogram backupu.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.