Skocz do zawartości
GrB

TS112 - włączenie serwera WWW - problemy

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

GrB

Witam

TS-112 (teraz: 3.8.0 Build 20121114) - próba włączenia serwera WWW kończy się komunikatem "[Web Server] Start failed".

Problemy pojawiły się po automatycznej aktualizacji firmwaru. 

Odczekałem na pojawienie się nowej wersji, ale próba wgrania wersji 3.8.2 kończy się niepowodzeniem.

1. Jak wystartować serwer?

2. Dlaczego próba aktualizacji kończy się niepowodzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Widzę że najnowsza wersja to 3.8.2 Build0301.
Wyjmij dysk, spróbuj wystartować nasa bez niego, uruchom narzędzie qnap finder i wgraj przez nie nowe oprogramowanie. Jeśli to nie pomoże to musisz zrobić opcję recorvery która jest opisana w wiki na stronie qnapa.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Tutaj jest spolszczona wersja powyższej procedury :
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Ew jeśli możesz sobie na to pozwolić zresetuj urządzenie to ustawień fabrycznych i dopiero wtedy zrób aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Tom.O
      Przez Tom.O
      Chciałbym zastąpić kombo Synology ds215j + Xtreamer Sidewinder 3 jednym urządzeniem. Qnap ma wyjście hdmi i teoretycznie mógłby sprawdzić się w roli urządzenia do odtwarzania filmów.
      Czy ktoś z użytkowników forum korzysta z qnap jako odtwarzacz filmów?
      czy nie ma przycięć w filmach i czy częstotliwość odświeżania dopasowuje się do ilości klatek w filmie - szczególnie chodzi mi tu o tryb 24hz.
      Jak ma się sprawa odtwarzania filmów 4k zakodowanych h265?
      Czy nie ma problemów z napisami? 
      Czy interfejs odtwarzacza, katalogowanie itd jest wygodny?
    • vwrafi
      Przez vwrafi
      Witam.

Posiadam internet w firmie Vectra. Mam stały adres IP oraz router Cisco EPC3928. Posiadam mieszkanie dwupoziomowe oraz komórkę lokatorską na półpiętrze obok mieszkania ( komórka o pół piętra niżej niż mieszkanie ). Obecny router daje mi dostęp do internetu w całym mieszkaniu oraz w komórce lokatorskiej. W najbardziej skrajnym punkcie mieszkania oraz w komórce mam 2/3 kreski zasięgu wi-fi 2.4GHz. Chcę zmienić tryb pracy routera na bridge i podłączyć do niego zewnętrzny router, abym mógł przekierowywać porty. Wykorzystanie routera będzie przez 2 telewizory, 3 komórki, 3 laptopy,do tego podłączony będzie raspberry pi jako serwer www dla prostej stronki na wordpress'ie oraz 2 kamerki IP na Wi-Fi. Raspberry będzie podłączony poprzez port LAN. Łącze w Vectrze mam 100/10. Czy w moim przypadku muszę posiadać porty LAN 1Gb czy wystarczą 100Mb? Jaki router kupić, aby zasięg mi się poprawił i w miejscu, gdzie do tej pory były 2/3 kreski pojawiły się 3/4?

Chciałem kupić Asus AC1200G+, trochę ponad moje możliwości finansowe ale może bym dozbierał. Przeczytałem jednak, że się wiesza, a obecny router Cisco EPC3928 chodzi nieprzerwanie od 2 lat bez żadnego zawieszenia ( wyłączany jest z prądu tylko 4 razy w roku jak trzeba posprzątać za szafką RTV na której stoi ) i wolałbym nie resetować Asus'a co tydzień czy dwa.

Później chciałem kupić kupić TP Linka Archer C1200, podobno mniej się wiesza, ale jeśli to jest bliźniacza konstrukcja do wspomnianego wyżej Asus'a to według mnie będzie podobnie ( najwidoczniej więcej osób posiada Asus'a i stąd wydaje się, że większej liczbie osób się wiesza a w rzeczywistości procentowo może być tak samo jak w Archer'ze ).

Jest kilka fajnych routerów poniżej 150zł ( np. Archer C50, Archer C20),  ale mają one wtedy porty LAN i WAN 100Mb. Nie wiem, czy ja potrzebuję aż 1Gb dla moich potrzeb i internetu 100/10, może porty 100Mb wystarczą?

Co byście poradzili? I czy ten Archer C1200 posiada anteny 5dBi jak w Asus'ie czy raczej 2dBi?

Zamieszczam schemat mieszkania. Między routerem a komórką lokatorską jest jedna ścianka działowa oraz jedna gruba nośna. Odległość od miejsca gdzie stoi obecny router do komórki lokatorskiej to 10 metrów.

• Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
      WITAM WSZYSTKICH
      Zainstalowałem prestashop ale mam problem z widzialnością witryny z zewnątrz - cały czas server chce przekierować na adres wewnętrzny a nie domenę..... , może ktoś wie gdzie mam szukać? 
      może ktoś zmontuje jakis filmik instruktarzowy instalacji Prestashop na Synology!!
      Czy ktoś może  pomóc? 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.