Skocz do zawartości
janusp

Qnap - dwukierunkowa replikacja

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

janusp

Witam,

Dotychczas uzywalem jednokierunkowej replikacji plikow (Qnap1 w lokalizacji1, Qnap2 w lokalizacji2). Zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc uzyskania 2-kierunkowej replikacji Qnap1 <-> Qnap2 aby mozna bylo pracowac w obu lokalizacjach. Szukalem informacji ale wydaje sie ze obecnie Qnap oferuje replikacje tylko w jenym kierunku. 

Czy ktos interesowal sie tym tematem?

pozdr

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Czy ktos interesowal sie tym tematem?

nie ma takiej opcji w QTS. DSM w synology tak (od wersji 5.0) ale nie qnap.
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• house
      Przez house
      Dzięki jednemu z użytkowników nhl.pl wkrótce będę miał jedną kartę Intela model Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
      Model o tyle ciekawy, że w formacie half mini-pcie.

Więcej info tutaj :

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.

teraz pozostaje mi czekać na przesyłkę zza wielkiej wody i zdjąć whitelistę kart wifi w bios
      zobaczymy czy karta Intel polubi się z rt-ac68u i r7000

edit- jednak z pomocą przyszedł kolega @tamtosiamto i dzięki niemu będę miał możliwość przetestowania tej karty
    • Idanit
      Przez Idanit
      Mam pytanko, co wybrać:
      Intel  jak w temacie  (wewnętrzny):
      Asus USB-A56 czy Edimax EW-7822UAC (USB 3.0) może jakieś inne sugestie.
      Najważniejsze kryterium to wydajność, później ale dużo mniej istotne to cena (stąd edimax). Wygląd nie istotne (stąd też edimax).

Samsung NP550P7C
      i7 3630QM
      advanced N 6235 (pójdzie do innego kompa za Intel Wi-Fi Link 5100).

"Stacjonarny" Laptop, 99% czasu stoi w jednym miejscu na stałe podłączony do zasilania, dodatkowy kabelek przedłużający USB nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Póki co AC66U, wystawiony na sprzedaż, docelowo AC68U. Wiem, wiem, R7000 "ponoć" szybszy ale po N66U, AC66U mam sentyment i do asusa i do merlina
    • ligeza
      Przez ligeza
      Czy może ktoś doradzić jakiś przyzwoity UPS ze stabilizacją napięcia. Trzy lata temu zakupiłem polecany mi tu na forum dx850e, niestety ostatnio coś "zaczął szwankować" przechodząc na baterię i nie usypiając NAS (według logów po godzinie padł razem z Qnapem i kilkoma innymi urządzeniami). Okazało się, że wytrzymuje tylko do 261V po czym przechodzi na baterię. Chcąc zabezpieczyć sprzęt przydało by mi się coś z szerszym zakresem i stabilizacją napięcia. Pobór prądu przez urządzenia podpięte do niego to około 40W. Dobrze by było jakby się dało włożyć jakiś większy akumulator, tak by chociaż 3h na nim podtrzymać prąd.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.