Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• zadzik
      Przez zadzik
      Witam wszystkich jestem tutaj nowy i chciałem wszystkich serdecznie pozdrowić.
      Mam takie pytanie odnośnie routera i serwera multimedialnego plex.
      Mianowicie posiadam router wndr4000 / prędkość łącza 300 mb i jakiś czas temu kupiłem sobie wd mycloud 8t.
      Zainstalowałem Plexa, żeby odtwarzać filmy, zdjęcia na tv Lg przez dlna ale prędkość tego pozostawia wiele do życzenia.
      Moje pytanie jest takie, czy to wina ruotera bo mój już trochę lat ma? Czy to tak działa i nie ma możliwości tego przyspieszyć.
      Ewentualnie jaki router do plexa? Netgear r9000 czy Router xDSL Netgear Nighthawk AX8? Ewentualnie jakiś inny.

Będę wdzięczny za pomoc :).

• milanoa
      Przez milanoa
      Nawiązując do tego poradnika czy można tak postąpić z innymi programami np. Jdownloader. Też przymierzam się do zmiany routera i mam dylemat Netgear R7800 czy Synology RT2600AC.
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Wydajna i w pełni bezpieczna sieć ma bez wątpienia kluczowe znaczenie dla rozwoju małych firm. To właśnie z myślą o nich powstało najnowsze urządzenie od NETGEAR, WAC124, które jest niedrogie i łatwe w obsłudze.

Bez skomplikowanej instalacji oraz dodatkowych kosztów wdrożenia – oto dwupasmowy punkt dostępowy WAC124 z technologią MU-MIMO, zaprojektowany z myślą o małych przedsiębiorstwach. Co ważne, to niedrogie i łatwe w obsłudze urządzenie nie wymaga ponadprogramowego okablowania oraz infrastruktury.

WAC124 umożliwia jednoczesną pracę w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz (300 Mb na sekundę w paśmie 2,4 GHz oraz 1733 Mb na sekundę w paśmie 5 GHz). Zaprojektowane w oparciu o najnowszą technologię WiFi urządzenie posiada 3 identyfikatory SSID, co pozwala na zapewnienie 3 oddzielnych sieci przy maksymalnej wydajności. Dodatkowo, WAC124 został wyposażony w 4 porty Gigabit Ethernet. Warto podkreślić, że zapewnia on również możliwość konfigurowania zarówno jako punkt dostępowy, jak i router.

Co ważne, WAC124 obsługuje funkcje zabezpieczeń bezprzewodowych (WPA, WPA2). Z kolei w ramach ochrony przed intruzami lista kontroli dostępu jest tu oparta na adresach MAC.

Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją sprzętową.
      Cena WAC124 to 340 złotych netto.

Zobacz cały artykuł

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.