Skocz do zawartości
Pablo

Router Asus DSL-N55U problem z wyłączeniem funkcji Sieć gościnna

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo    1
Pablo

Witam,

Kolejny problem, tym razem z siecią gościnną. Podkusiło mnie aby zobaczyć jak działa funkcja sieć gościnna.

Po włączeniu wszystko działa OK. Jednak przy próbie wyłączenia nie dość, że jej nie wyłączyłem to jeszcze włączyła się druga AsusGuest2. O ile pierwszą dało się po kilku próbach wyłączyć to tej drugiej w żaden sposób nie szło. Skończyło się resetem i powrotem do ustawień fabrycznych oraz ponowną konfiguracją parametrów routera.

Proszę o informację co to za kawałek przycisku po prowaj stronie (otoczyłem go na czerwono). Nie widać opisu ale da się przycisnąć. Czy on nie jest czasem odpowiedzialny za sieć AssusGuest2? 

Dodam, że mam najnowszą wersję firmware 3.0.0.4.364

pzdr

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jabol    60
Jabol

Cześć

Jakiej przeglądarki internetowej używasz?

Testowałem na asusie kolegi ale z softem z końcówką 188 i w zakładce sieci gościnne ma możliwość utworzenia po 3 sieci gościnne na każdą z częstotliwości.

Jak widać na poniższym screenie

Jeśli chodzi o włączenie i wyłączenie sieci gościnnej z żadną nie było najmniejszego problemu. Wszystko działało dobrze.

Jest tylko jedna uwaga. Niestety w sofcie jest to dość niefortunnie umieszczone widać to dobrze na poniższym screenie.

Pole z opcjami "włącz/wyłącz" dotyczy dostępu do internetu w sieci gościnnej a nie jej włączenia/wyłączenia.

Włączenie wyłączenie sieci jest na górze z opcjami "Tak/Nie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pablo    1
Pablo

Problem rozwiązany. Winna jest przeglądarka Windows Explorer. Opera wyświetla prawidłowo stronę i działa włączanie/wyłączanie sieci gościnnej.

Dzięki za pomoc!

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności