Skocz do zawartości
davero

File Station znikło

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

davero

Problem natomiast mam z file station bo nie mam tego nigdzie (zniknęło - wziąłem nasa na chwile do 2 kompa i stąd cały cyrk)

nie mogę pod qnapem przegrywac itp.

Mam wersje 4.1.2 firmware 4.01 (na 4.05 strasznie wolno chodzi mi serwer)

Zaznacze, że wcześniej przez rok file station było :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

nie może nie być - to jest część składowa QTS'a w qnap :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
davero

nie może nie być - to jest część składowa QTS'a w qnap :)

mozesz mi podpowiedzieć jak mam ją uruchomić :-) krok po kroku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
davero

Nie wiem jak tutaj sie dodaje grafike, ale zainsalowalem z plyty qfinder. Wszedłem w serwey aplikacji menadzer stacji i tam dopiero w czwartej zakładce mam file station

podałem tam hasło i login i dopiero otworzylo mi sie okienko. Nie mam tak jak ty pokazujesz po lewej stronie aplikacje i te trzy co widze u Ciebie. U mnie sa tylko systemowe.

Edytowane przez davero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

nie w qfinder tylko przez przeglądarkę na qnapie  :rolleyes:

te trzy co widze u Ciebie

to jest qnap demo, ja mam synology :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
davero

nie w qfinder tylko przez przeglądarkę na qnapie :rolleyes:

Tak, ale zeby sie tam dostać wchodzę w qfindera póżniej on mnie przekierowuje do przeglądarki. No nic ważne , że udalo mi sie to odzyskać po tych perturbacjach. Bo wcześniej też mi nie widział w tym menadzerze tych zakładek min z file station. Dopiero reinstal pomógł. Ciekawi mnie dlaczeg jak przewiązłem qnapa i podpiąłem do lapa (ten docelowy komp) po prostu widział już te katalogi co przeżucałem pod linuxem. Wczoraj na stacjonarnym kompie były jaja.
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      QNAP udostępnił dziś adapter QNAThunderbolt 3 do 10GbE, pozwalający użytkownikom komputerów ze złączem Thunderbolt 3 Type-C na łatwe łączenie się z sieciami 10GbE. Dzięki nowemu produktowi mogą oni wygodnie korzystać zarówno z łączności Thunderbolt 3, jak i sieci 10GbE – np. do przesyłania plików, pracy w sieci itp.

Seria QNA składa się z dwóch modeli - QNA-T310G1T wyposażony jest w port Thunderbolt 3 oraz 10GbE Multi-Gigabit (10G/5G/2.5G/1G/100M), zaś QNA-T310G1S – w jeden port 10GbE SFP+. Adaptery są niewielkie, z powodzeniem mieszczą się w dłoni i doskonale sprawdzą się w każdym środowisku roboczym. Ich niski profil sprawia, że nie nagrzewają się nawet podczas długiej pracy.
      Uwaga W urządzeniach z Windows® do obsługi modelu QNA-T310G1T niezbędny jest sterownik Aquantia® AQC107. Do obsługi modelu QNA-T310G1S potrzebny jest sterownik Aquantia® AQC 100. W urządzeniach z macOS niezbędny jest system w wersji 10.13.3 (lub nowszej).
      Specyfikacja nowych modeli QNA-T310G1T:PHY IC: AQC107S; I/O: 1 x Thunderbolt 3, 1 x connector 10GbE/NBASE-T; kabel Thunderbolt 3  0,5m
      QNA-T310G1S:PHY IC: AQC100S; I/O: 1 x Thunderbolt 3, 1 x connector 10GbE SFP+; kabel Thunderbolt 3 0,5m
      Więcej informacji : 
      Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków. Dostępność Adaptery QNA Thunderbolt 3 do 10GbE są już dostępne. Więcej informacji o nowościach oraz o innych produktach QNAP znaleźć można na stronie www.qnap.com/pl.
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      QNAP udostępnił dziś adapter QNAThunderbolt 3 do 10GbE, pozwalający użytkownikom komputerów ze złączem Thunderbolt 3 Type-C na łatwe łączenie się z sieciami 10GbE. Dzięki nowemu produktowi mogą oni wygodnie korzystać zarówno z łączności Thunderbolt 3, jak i sieci 10GbE – np. do przesyłania plików, pracy w sieci itp.

Seria QNA składa się z dwóch modeli - QNA-T310G1T wyposażony jest w port Thunderbolt 3 oraz 10GbE Multi-Gigabit (10G/5G/2.5G/1G/100M), zaś QNA-T310G1S – w jeden port 10GbE SFP+. Adaptery są niewielkie, z powodzeniem mieszczą się w dłoni i doskonale sprawdzą się w każdym środowisku roboczym. Ich niski profil sprawia, że nie nagrzewają się nawet podczas długiej pracy.
      Uwaga W urządzeniach z Windows® do obsługi modelu QNA-T310G1T niezbędny jest sterownik Aquantia® AQC107. Do obsługi modelu QNA-T310G1S potrzebny jest sterownik Aquantia® AQC 100. W urządzeniach z macOS niezbędny jest system w wersji 10.13.3 (lub nowszej).
      Specyfikacja nowych modeli QNA-T310G1T:PHY IC: AQC107S; I/O: 1 x Thunderbolt 3, 1 x connector 10GbE/NBASE-T; kabel Thunderbolt 3  0,5m
      QNA-T310G1S:PHY IC: AQC100S; I/O: 1 x Thunderbolt 3, 1 x connector 10GbE SFP+; kabel Thunderbolt 3 0,5m
      Więcej informacji : https://www.qnap.com/pl-pl/product/qna-tb-10gbe
      Dostępność Adaptery QNA Thunderbolt 3 do 10GbE są już dostępne. Więcej informacji o nowościach oraz o innych produktach QNAP znaleźć można na stronie www.qnap.com/pl.

Zobacz cały artykuł
    • dexia
      Przez dexia
      Witam, Czy mogę prosić o pomoc jak zrobić aby udostępniony plik w folderze dało się edytować ale nie można było go usunąć przez innego użytkownika. 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.