Skocz do zawartości
tamtosiamto

SYS_PANEL w GA-B75TN

Rekomendowane odpowiedzi

tamtosiamto

Witajcie parafianie, własnie nabyłem płyte itx GA-B75TN i mam problema-nie wiem gdzie podłączyc zasilanie z obudowa i led od HD. W dh61ag bylo wszytsko ładnie opisane, a tu mam tylko pokazane gdzie są piny(8 pinow, 4 pary w innych kolorach) ale nie jest rozpisane co gdzie konkretnie podlączyć. Nie chce bawic sie w zgadywanki, gwarancji jest co prawda 3 lata, ale nie bede czekal kolejne tygodnie na nowa plyta jak cos skaszanie :/ . Oto fotka plyty

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
, prawy dolny róg. To kolorowe jest opisane jako SYS_PANEL, a wiec to chyba tu, ale co gdzie..?

Edytowane przez tamtosiamto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

a instrukcje parafianin czytał ? strona 17 :

2 czerwone - power

2 żółte - power led

2 niebieskie nad żółtymi - HD led

2 zielone nad czerwonymi - reset

;-)

btw - pasuje Ci zasilacz od dh61ag ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tamtosiamto

zasilacz pasuje, a do tego opisu żem nie doszedł psia jucha:/ czemu tego kurka wodna nie ma w manualu w boxie??? Więkie dzielki dobry człeku, niech ci bozia ćwiartką wynagrodzi, bądź tez czymś większym.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• house
      Przez house
      Dzięki jednemu z użytkowników nhl.pl wkrótce będę miał jedną kartę Intela model Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
      Model o tyle ciekawy, że w formacie half mini-pcie.

Więcej info tutaj :

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

teraz pozostaje mi czekać na przesyłkę zza wielkiej wody i zdjąć whitelistę kart wifi w bios
      zobaczymy czy karta Intel polubi się z rt-ac68u i r7000

edit- jednak z pomocą przyszedł kolega @tamtosiamto i dzięki niemu będę miał możliwość przetestowania tej karty
    • lackypl
      Przez lackypl
      Nie znalazłem podobnego tematu.
      Przyszedł czas na wymianę mojego routera RT-N66U na coś z AC biore pod uwagę jak w temacie, jednak mam duże pytanie czy jest sens dopłacać około 2 stówek czy router jest tego wart.

Tak się szczypie w zasadzie zdecydwany jestem na 87U, ale może jednak nie

Mam juz karę DW1550 (dzisiaj otrzymałem), do routera będzie podłączony po kalblu Synology + kompuper + RaspBerry PI, reszta po WiFi TV, kilka komputerow, telefony, tablety.

Zależy mi na wydajności po lanie stąd przejście na AC, zalezy mi również na wydzieleniu kiilka sprzętów po VPN kilka po ISP (jak się nie mylę to soft Merlina w przypadku wspomnianych routerów juz to obsługuje z GUI).

Proszę o sugestie, bądź ułatwienie mi wyboru

pozdrawiam
      L
    • betelgeza
      Przez betelgeza
      Witam serdecznie!
      Proszę Was o poradę w zakresie wyboru modemu LTE. Posiadam Asusa RT-AC68U i jestem właściwie zdecydowany na modem Huawei E3276. Chodzi jednak o to, że ten modem występuje przynajmniej w dwóch wersjach: w wersji samoinstalującej (E3276s) się jako router, który po wykryciu nadaje routerowi (Asus) adresację 192.168.1.... Druga wersja tego modemu (E3276) to urządzenie "klasycznie" wykrywane przez router Asusa, korzystające ze sterowników oraz ustawień Asusa. Po połączeniu się z siecią pobiera i ustawia na Asusie adresację zewnętrzną.

Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie, które rozwiązanie zapewnia bardziej stabilną pracę oraz większe możliwości konfiguracji?

pozdrawiam b.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności