Skocz do zawartości
tamtosiamto

SYS_PANEL w GA-B75TN

Rekomendowane odpowiedzi

tamtosiamto

Witajcie parafianie, własnie nabyłem płyte itx GA-B75TN i mam problema-nie wiem gdzie podłączyc zasilanie z obudowa i led od HD. W dh61ag bylo wszytsko ładnie opisane, a tu mam tylko pokazane gdzie są piny(8 pinow, 4 pary w innych kolorach) ale nie jest rozpisane co gdzie konkretnie podlączyć. Nie chce bawic sie w zgadywanki, gwarancji jest co prawda 3 lata, ale nie bede czekal kolejne tygodnie na nowa plyta jak cos skaszanie :/ . Oto fotka plyty http://uk.gigabyte.com/fileupload/product/2/4463/7677_big.jpg , prawy dolny róg. To kolorowe jest opisane jako SYS_PANEL, a wiec to chyba tu, ale co gdzie..?

Edytowane przez tamtosiamto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

a instrukcje parafianin czytał ? strona 17 :

2 czerwone - power

2 żółte - power led

2 niebieskie nad żółtymi - HD led

2 zielone nad czerwonymi - reset

;-)

btw - pasuje Ci zasilacz od dh61ag ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tamtosiamto

zasilacz pasuje, a do tego opisu żem nie doszedł psia jucha:/ czemu tego kurka wodna nie ma w manualu w boxie??? Więkie dzielki dobry człeku, niech ci bozia ćwiartką wynagrodzi, bądź tez czymś większym.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• ryyyiu
      Przez ryyyiu
      Witam, wcześniej ustawiałem vlany pod tomato, ale nie wiem jak ustawić to tutaj na ubiquiti,  czy mógłby ktoś pomóc jak ustawić vlany na bazie?
      Potrzebuję zrobić 3 vlany klienckie(z włączonym serwerem dhcp) na ubiquiti loco m2 , a potem mieć do nich dostęp z routera głównego(tomato), do którego jest podpięty ubiquiti.

• house
      Przez house
      Dzięki jednemu z użytkowników nhl.pl wkrótce będę miał jedną kartę Intela model Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
      Model o tyle ciekawy, że w formacie half mini-pcie.

Więcej info tutaj :
      http://www.intel.com/content/www/us/en/wireless-products/dual-band-wireless-ac-7260-bluetooth.html

teraz pozostaje mi czekać na przesyłkę zza wielkiej wody i zdjąć whitelistę kart wifi w bios
      zobaczymy czy karta Intel polubi się z rt-ac68u i r7000

edit- jednak z pomocą przyszedł kolega @tamtosiamto i dzięki niemu będę miał możliwość przetestowania tej karty
    • Idanit
      Przez Idanit
      Mam pytanko, co wybrać:
      Intel  jak w temacie  (wewnętrzny):
      Asus USB-A56 czy Edimax EW-7822UAC (USB 3.0) może jakieś inne sugestie.
      Najważniejsze kryterium to wydajność, później ale dużo mniej istotne to cena (stąd edimax). Wygląd nie istotne (stąd też edimax).

Samsung NP550P7C
      i7 3630QM
      advanced N 6235 (pójdzie do innego kompa za Intel Wi-Fi Link 5100).

"Stacjonarny" Laptop, 99% czasu stoi w jednym miejscu na stałe podłączony do zasilania, dodatkowy kabelek przedłużający USB nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Póki co AC66U, wystawiony na sprzedaż, docelowo AC68U. Wiem, wiem, R7000 "ponoć" szybszy ale po N66U, AC66U mam sentyment i do asusa i do merlina

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.