Jump to content
tamtosiamto

SYS_PANEL w GA-B75TN

Recommended Posts

tamtosiamto

Witajcie parafianie, własnie nabyłem płyte itx GA-B75TN i mam problema-nie wiem gdzie podłączyc zasilanie z obudowa i led od HD. W dh61ag bylo wszytsko ładnie opisane, a tu mam tylko pokazane gdzie są piny(8 pinow, 4 pary w innych kolorach) ale nie jest rozpisane co gdzie konkretnie podlączyć. Nie chce bawic sie w zgadywanki, gwarancji jest co prawda 3 lata, ale nie bede czekal kolejne tygodnie na nowa plyta jak cos skaszanie :/ . Oto fotka plyty http://uk.gigabyte.com/fileupload/product/2/4463/7677_big.jpg , prawy dolny róg. To kolorowe jest opisane jako SYS_PANEL, a wiec to chyba tu, ale co gdzie..?

Edited by tamtosiamto

house

a instrukcje parafianin czytał ? strona 17 :

2 czerwone - power

2 żółte - power led

2 niebieskie nad żółtymi - HD led

2 zielone nad czerwonymi - reset

;-)

btw - pasuje Ci zasilacz od dh61ag ?

tamtosiamto

zasilacz pasuje, a do tego opisu żem nie doszedł psia jucha:/ czemu tego kurka wodna nie ma w manualu w boxie??? Więkie dzielki dobry człeku, niech ci bozia ćwiartką wynagrodzi, bądź tez czymś większym.

• Like it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• kodzi999
      By kodzi999
      Witam, 
      Mam problem z instalacją w/w karty. Posiadam Win 7 który ma problem z ogarnięciem karty. Sterowniki na płycie nie pomogły. Czy ktos moze mi podpowiedzieć gdzie znajdę sterowniki do win 7 lub ja to ,, obejść" ? 
    • gooru2
      By gooru2
      https://www.morele.net/karta-sieciowa-gigabyte-gc-wb1733d-i-wifi-802-11ac-bluetooth-5-pcie-dual-band-1734-mbps-4949071/ 
      Testował to ktoś w stacjonarce. Zgodnie z opisem u Gigabyte siedzi TAM AC9260. Jeśli tak to może być świetna alternatywa dla PCE-ac86 i t9eh. Korci mnie wymiana w stacjonarce mojej t9uh na nią. 
    • ryyyiu
      By ryyyiu
      Witam, wcześniej ustawiałem vlany pod tomato, ale nie wiem jak ustawić to tutaj na ubiquiti,  czy mógłby ktoś pomóc jak ustawić vlany na bazie?
      Potrzebuję zrobić 3 vlany klienckie(z włączonym serwerem dhcp) na ubiquiti loco m2 , a potem mieć do nich dostęp z routera głównego(tomato), do którego jest podpięty ubiquiti.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.