Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grz3si3k

coś na admina

Rekomendowane odpowiedzi

house

Nasze forum kojarzy Ci się z taką ponurą miną ? House tutaj wygląda dość smutno, a lepiej aby prezentował nutkę ironii i sarkazmu :) tak jak piguła na języku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrewan

Najważniejszy jest błysk w oku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

no dobrze, ale o co chodzi i jaki cel w tym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grz3si3k
no dobrze, ale o co chodzi i jaki cel w tym ?

to jest hyde park więc musi być jakiś cel ?

Czyżbym wyczuwał brak poczucia humoru ?

Nasze forum kojarzy Ci się z taką ponurą miną ?

Takie wrażenie po ostatnich zmianach ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Masz racje :) free will :) avatar mi nie podszedł bo jest zbyt depresyjny :) lud3ik juz lepszy położył ale jednak to nie to...

Takie wrażenie po ostatnich zmianach ? :lol:

Nie, wprost przeciwnie :) a tobie jak zmiany się podobają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grz3si3k

a tobie jak zmiany się podobają?

moim skromnym zdaniem, wolałem poprzednie :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

moim skromnym zdaniem, wolałem poprzednie :D  

lepiej ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• maxikaaz
      Przez maxikaaz
      Niniejszy wątek został wyodrębniony z innego, mającego tytuł  "Tomato droga do..." .
      Ponieważ w pewnym momencie wątek zaczął traktować o dwóch skrajnie odmiennych sprawach - uznałem, że dobrze by było, żeby to rozdzielić.
      W wyniku podziału powstały dwa odmienne tematycznie watki, w dwóch działach forum, jeden traktujący o Advanced Tomato, oraz niniejszy.
      Ponieważ ten wątek został umieszczony w Hyde Park-u, wolno się będzie w nim wypowiadać dość swobodnie.
      Zdaję sobie sprawę, że może tu dojść do pyskówek, ale lepiej, gdy będzie to miało tu miejsce, niż w działach tematycznych.
      Zapraszam do komentowania zdarzeń, które miały miejsce na forach innych serwisów, sytuacji w których mówiono o Nas, sytuacji które spotkały Naszych forumowiczów podczas eksploracji wirtualnej przestrzeni, oraz do najzwyklejszych plotek
      @house - będziesz pluł sobie na brodę, że założyłeś wątek bez precyzyjnego, mocno ukierunkowanego tematu.
      Mam niejasne przeczucie, że echa dyskusji na OL mogą pojawić się i tutaj.
      I to niekoniecznie jako komentarze do tego, co się tam pisze.
      Ponieważ mamy już wątku wypowiedź Kolegi, który odpowiada za Advanced Tomato - pójdźmy w tym kierunku, może zmień temat wątku na adekwatny, niech to będzie w całości temat o tej modyfikacji.
      A komentarze na temat tego, co się dzieje na innych forach, jak się pisze o nas, co się u nas zauważa - przenieśmy do odpowiednio tytułowanego wątku w Hyde Parku.
    • maxikaaz
      Przez maxikaaz
      Tym razem pokłosie dyskusji, jaka przydarzyła mi się w innym, pokrewnym nam tematycznie serwisie, czyli OR.
      Dyskusja, którą toczyłem, niewiele miała wspólnego z konstruktywną i logiczną rozmową, gdyż mój Interlokutor błądził po tematach, opowiadając niestworzone bzdury, mimo że rozpoczęty przeze mnie wątek był jasny.
      Stwierdziłem, że w tej zaprezentowanej postaci nie jest to coś, co można nazywać "nowym" softem, a jedynie interfejsem użytkownika do OpenWRT, które siedzi "pod maską" projektu.
      Ba... żeby było weselej, taka właśnie informacja widnieje na przytoczonych przez Twórcę Kagery screenach.
      Jak się okazało - mocno ubodło to ego mojego Współrozmówcy. Na tyle mocno, że zaczął przytaczać argumenty przeciwko swojej koncepcji. No cóż, bywa...
      Autor Kagery najzwyczajniej nie dojrzał jeszcze do publikowania czegokolwiek, bo nie rozumie, że niezależnie, czy jest to firmware, czy nowe auto, czy nowa odmiana tulipana, czy też zdjęcie własnej nieogolonej dupy - przedstawione publicznie będzie oceniane, i trzeba się na taką ocenę przygotować, oraz umieć z nią polemizować, a nie mieć pretensje do świata, że widzi ułomności dzieła.
      Czy ktoś, kto czyjąś kilkuletnią pracę potrafi ocenić tak :

ma prawo twierdzić, że przedstawione przez Niego trzy strony interfejsu wnoszą nową, lepsza jakość w tym zakresie...?
      Nie dałbym sobie ręki uciąć, że człowiek ten widział kiedykolwiek i korzystał z którejkolwiek kompilacji Gargoyle, a choćby z tych udostępnianych przez Kolegów znanych jako @obsy i @arteq.
      Czego jak czego, ale intuicyjności i prostoty w obsłudze nie da się im odmówić.
      Jak już to napisałem w jednym z wcześniejszych postów - miałem przyjaciela, które pewne życiowe sytuacje puentował dość konkretnymi stwierdzeniami.
      Podejrzewam, że postawienie na jednej szali tego, co do tej pory prezentuje Autor Kagery, i tego, co już zostało zrobione w innych softach, sprowokowałoby krótkie: "nie porównuj gówna do twarogu".
      Autor stwierdzenia przedstawionego powyżej na screenie twierdzi, że jego dzieło już dziś zasługuje na miano "nowego firmware", "alternatywy dla alternatyw", i podpiera to mglistymi zapewnieniami o przyszłych funkcjonalnościach, łatwości obsługi, publikowaniu poprawek dla kodu OpenWRT. Niestety - to wszystko w bliżej nieokreślonym terminie (ale nieprędko...), choć jak już zacznie wychodzić, to wiadomo jest, jak będzie numerowane (obecnie najlepiej rozwinięty feature softu). Odmawia jednak tytułu "nowego firmware" choćby TomatoUSB, bo zmiany wprowadzone przez Teddy'ego do projektu bazowego są zbyt nikłe w porównaniu z tym, co On kiedyś w bliżej nieokreślonej przyszłości poczyni w OpenWRT.
      Dodam, że ta rozbuchana funkcjonalność owego nowego interfejsu prezentowana jest do tej pory poprzez stronę logowania, dość ubogą jak na dzisiejsze warunki stronę statusu urządzenia, oraz stronę "about" firmware'u.
      Gwoli wyjaśnienia, dlaczego taki, a nie inny proponowany nagłówek tego wpisu.
      Kagera to nie jedyne dzieło tego Autora. W czasie, gdy miałem możliwość obserwować jego działalność, popełnił także Extware - jakby nie patrzeć, także "alternatywę dla alternatyw"
      Projekt zdechł, mimo że miał szczytne założenia, a ambicja nie pozwalała współpracować przy innym tego typu projekcie - Entware.
      Podejrzewam, że realna motywacja krążyła gdzieś w okolicach "na złość babci...".
      Mam niejasne przeczucie, że tym razem będzie podobnie.
      Zamiast dołożyć swoje zaangażowanie i popracować nad ulepszeniem tego, co już działa świetnie - stworzył nowy projekt, który za jakiś czas pójdzie do piachu.
      Choćby dlatego, że - tak jak przy Extware - bazuje na koncepcji "kontry" w stosunku do istniejących rozwiązań.
    • house
      Przez house
      zobaczcie jak wygląda "rozdłubany"
      Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. :   

Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. Cena trochę
      Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link. , ale GTX780 trochę kosztuje.  
      całość będzie pracować na SteamOS: 
      Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności