Skocz do zawartości

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

glorifyday

Kompilacja pod .NET 2.0 z VS Express 2013?

Rekomendowane odpowiedzi

glorifyday    151
glorifyday

Czesc,

mam do zrobienia szybki program w .NET, a troche wypadlem z obiegu, moze ktos mi pomoze.

Natknalem sie na taki problem. Uzywam VS Express 2013 i nie moge skompilowac do .NET 2.0.

Owszem, moge wybrac w opcjach komplacje do 2.0, ale dostaje dwa bledy:

Error    1    

Could not run the "GenerateResource" task because MSBuild could not create or connect to a task host with runtime "CLR2" and architecture "x86".  Please ensure that (1) the requested runtime and/or architecture are available on the machine, and (2) that the required executable "C:\Program Files (x86)\MSBuild\12.0\bin\MSBuildTaskHost.exe" exists and can be run.

Error    2    

The "GenerateResource" task's outputs could not be retrieved from the "FilesWritten" parameter. Object does not match target type.

Tak na prawde moge kompilowac tylko pod .NET 4 mimo, ze kod jest prosty i zgodny z 2.0.

Proba kompilacji pod dowolna inna platforme konczy sie jakims innym bledem.

Troche to wyglada tak, jakby konfiguracje MSBuild byly niekompletne, byc moze tak jest, jak sie instaluje Expressa? Pytanie brzmi - czy da sie w miare latwo to naprawic? Troche (TFU!) guglalem, ale nie znalazlem poki co rozwiazania.

Przydalaby mi sie mozliwosc kompilacji pod 2.0, bo program ma isc do calej firmy, a ludzie maja rozne konfiguracje sprzetowo programowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• DominikP
      Przez DominikP
      Mam w firmie nowego DS214+, na który wgrana jest baza programu do obsługi warsztatu samochodowego. Według producenta tego programu na serwerze nie działa blokowanie rekordów w Sambie i przez to dwie osoby mogły w każdej chwili poprawiać te same dane i serwer nie protestował. Prowadziło to oczywiście do utraty spójności. Czy da się w jakiś sposób włączyć blokowanie tych rekordów ?
    • Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
      WITAM WSZYSTKICH
      Zainstalowałem prestashop ale mam problem z widzialnością witryny z zewnątrz - cały czas server chce przekierować na adres wewnętrzny a nie domenę..... , może ktoś wie gdzie mam szukać? 
      może ktoś zmontuje jakis filmik instruktarzowy instalacji Prestashop na Synology!!

Czy ktoś może  pomóc? 
    • cyberbob32
      Przez cyberbob32
      Witam wpadł mi dziś w ręce NETGEAR ReadyNAS 516 RN51600 uszkodzony. Urządzenie przestało działać, tj. włącza się, wyłącza kilka razy, później jest 'włączone', ale nie ma dostępu do niego przez sieć, reset do domyślnych ustawień nie pomaga wiatraki cały czas chodzą na pełnych obrotach Mial ktoś taki problem. Wygląda  najprawdopodobniej uszkodzenie firmware/biosu. 

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności